Juárez
LLLLL
Juárez
06.10.2019

1 - 2

Zakończony
Fernando Guerrero Ramírez
4.21
0.18

Statystyki meczu

JuárezAtlético San Luis
53%

Posiadanie piłki

47%
19

Strzały

10
x
x
6

Strzały celne

6
x
x
11

Rzuty rożne

2
x
x
13

Faule

15
x
x
3

Spalone

0
x
x
78%

Skuteczność podań

76%
x
x
0

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Juárez

Juárez

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

ASL i JUA strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Juárez0.00Gole / Mecz
x

JUA U siebie

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JUA i ASL.

Gole stracone przez drużynę

ASL i JUA tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Juárez0.00Stracone / Mecz
x

JUA U siebie

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Stracone na mecz
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JUA i ASL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

JuárezAtlético San Luis

Śr. łączne rzuty rożne

Juárez

Juárez - Rożne zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

JuárezAtlético San Luis

Śr. łączne kartki

Juárez

Juárez - Kartki zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Kartki
JuárezJUA
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

JuárezAtlético San Luis

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.93

Bardzo zła

Juárez

Juárez - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Juárez vs Atlético San Luis — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 06 października 2019

Juárez podejmuje Atlético San Luis w niedziela 6 października w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Atlético San Luis zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 14 spotkaniach Juárez i Atlético San Luis zmierzyły się 14 razy: Juárez wygrał 8, Atlético San Luis 4, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Juárez a Atlético San Luis.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Juárez vs Atlético San Luis mają wysoki potencjał strzelecki?

Juárez vs Atlético San Luis mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.86 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Juárez strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Atlético San Luis strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Juárez vs Atlético San Luis?

Juárez i Atlético San Luis zmierzyły się 14 razy we wszystkich rozgrywkach. Juárez wygrał 8, Atlético San Luis wygrał 4, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Juárez vs Atlético San Luis?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Juárez powyżej 0.5 gola (85%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10712+1022
2
181143+1537
3
18963+1533
4
10703+921
5
10523017
6
18882+1232
7
18945+1231
8
10523017
9
10442+216
10
18873+1031
11
10433+115
12
18945+1031
13
10424014
14
18837+427
15
18837+527
16
10424+314
17
18747+625
18
10424-114
19
18747025
20
10424-214
21
10424+114
22
18738-1024
23
10424+214
24
18657+123
25
10343-413
26
18585+123
27
10325+111
28
18639-721
29
186210-920
30
10244-210
31
185310-1018
32
10235-69
33
18459-1017
34
10307-79
35
10055-75
36
18459-1117
37
181512-348
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator