20.03.2021

0 - 1

Zakończony
Marco Antonio Ortíz Nava
4.64
0.3

Statystyki meczu

Atlético San LuisPumas UNAM
45%

Posiadanie piłki

55%
17

Strzały

10
x
x
5

Strzały celne

2
x
x
4

Rzuty rożne

2
x
x
15

Faule

19
x
x
0

Spalone

2
x
x
71%

Skuteczność podań

74%
x
x
4

Żółte kartki

2
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Pumas UNAM

Pumas UNAM

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

PUM i ASL strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL U siebie

Pumas UNAM0.00Gole / Mecz
x

PUM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i PUM.

Gole stracone przez drużynę

PUM i ASL tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL U siebie

Pumas UNAM0.00Stracone / Mecz
x

PUM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i PUM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Atlético San LuisPumas UNAM

Śr. łączne rzuty rożne

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisPumas UNAM

Śr. łączne kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Kartki zdobyte

Kartki
Atlético San LuisASL
Pumas UNAMPUM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisPumas UNAM

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.30

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Atlético San Luis vs Pumas UNAM — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 20 marca 2021

Atlético San Luis podejmuje Pumas UNAM w sobota 20 marca w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Pumas UNAM zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Atlético San Luis i Pumas UNAM zmierzyły się 16 razy: Atlético San Luis wygrał 5, Pumas UNAM 10, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 63% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Atlético San Luis a Pumas UNAM.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Atlético San Luis vs Pumas UNAM mają wysoki potencjał strzelecki?

Atlético San Luis vs Pumas UNAM mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.19 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 63% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Atlético San Luis strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Pumas UNAM strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Atlético San Luis vs Pumas UNAM?

Atlético San Luis i Pumas UNAM zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Atlético San Luis wygrał 5, Pumas UNAM wygrał 10, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 63% spotkań H2H. Ostatni mecz: Pumas UNAM 3-0 Atlético San Luis (13 września 2020). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Atlético San Luis vs Pumas UNAM?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (93%). Najlepszy typ na gole drużyny: Pumas UNAM powyżej 0.5 gola (87%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
171241+1340
2
1100+53
3
1100+33
4
171322+1741
5
1100+13
6
1100+13
7
171322+1541
8
17881+1232
9
1100+13
10
17845+928
11
1100+23
12
17953+932
13
101001
14
101001
15
17926+729
16
17773+1128
17
17755+526
18
17854+529
19
101001
20
101001
21
17827+226
22
17773+1128
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-20
26
17656+123
27
1001-10
28
17755+326
29
1001-50
30
1001-30
31
17656-123
32
17674+425
33
17584023
34
17746+425
35
17737-424
36
17647022
37
17647+222
38
17638-521
39
17638-621
40
17629-320
41
17638-721
42
17476-319
43
17557-220
44
17449-716
45
174310-1515
46
17467-218
47
17359-714
48
174310-1615
49
173311-1312
50
173410-513
51
172510-1511
52
173212-1911
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator