08.08.2021

1 - 3

Zakończony
Óscar Macías Romo
4.08
0.21

Statystyki meczu

Pumas UNAMAtlético San Luis
60%

Posiadanie piłki

40%
11

Strzały

9
x
x
3

Strzały celne

6
x
x
5

Rzuty rożne

0
x
x
15

Faule

13
x
x
1

Spalone

2
x
x
77%

Skuteczność podań

65%
x
x
3

Żółte kartki

0
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Pumas UNAM

Pumas UNAM

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

ASL i PUM strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Pumas UNAM0.00Gole / Mecz
x

PUM U siebie

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PUM i ASL.

Gole stracone przez drużynę

ASL i PUM tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Pumas UNAM0.00Stracone / Mecz
x

PUM U siebie

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Stracone na mecz
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PUM i ASL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Pumas UNAMAtlético San Luis

Śr. łączne rzuty rożne

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Rożne zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Pumas UNAMAtlético San Luis

Śr. łączne kartki

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Kartki zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Kartki
Pumas UNAMPUM
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Pumas UNAMAtlético San Luis

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.22

Bardzo zła

Pumas UNAM

Pumas UNAM - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Pumas UNAM vs Atlético San Luis — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 08 sierpnia 2021

Pumas UNAM podejmuje Atlético San Luis w niedziela 8 sierpnia w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Atlético San Luis zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 16 spotkaniach Pumas UNAM i Atlético San Luis zmierzyły się 16 razy: Pumas UNAM wygrał 10, Atlético San Luis 5, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 63% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Pumas UNAM a Atlético San Luis.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Pumas UNAM vs Atlético San Luis mają wysoki potencjał strzelecki?

Pumas UNAM vs Atlético San Luis mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.19 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 63% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Pumas UNAM strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Atlético San Luis strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Pumas UNAM vs Atlético San Luis?

Pumas UNAM i Atlético San Luis zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Pumas UNAM wygrał 10, Atlético San Luis wygrał 5, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 63% spotkań H2H. Ostatni mecz: Atlético San Luis 0-1 Pumas UNAM (20 marca 2021). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Pumas UNAM vs Atlético San Luis?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (87%). Najlepszy typ na gole drużyny: Pumas UNAM powyżej 0.5 gola (87%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+23
2
171052+1135
3
1100+33
4
171223+1538
5
1100+33
6
171034+1033
7
17854+1129
8
101001
9
101001
10
1100+13
11
17854+629
12
17764+627
13
101001
14
17773+1228
15
101001
16
17755+726
17
17593+724
18
101001
19
17755+426
20
101001
21
17755+626
22
1001-10
23
17665024
24
101001
25
101001
26
17755+426
27
1001-20
28
17665024
29
1001-30
30
1001-30
31
17746+325
32
17584+423
33
17575022
34
17728023
35
17728-123
36
17575+322
37
17566-621
38
17647+322
39
17629-620
40
17566-521
41
17638-421
42
17485-420
43
17557020
44
17557-620
45
17548-1519
46
17467-218
47
17386-317
48
17449-1116
49
17458-1217
50
17368-815
51
173212-1811
52
17368-1115
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator