15.08.2026

3 - 4

Zakończony
Žilina
Žilina
DWDWW
Filip Malárik
5
0.17

Statystyki meczu

Banská BystricaŽilina
45%

Posiadanie piłki

55%
19

Strzały

13
x
x
6

Strzały celne

7
x
x
3

Stworzone duże szanse

4
x
x
11

Rzuty rożne

4
x
x
6

Faule

10
x
x
0

Spalone

5
x
x
80%

Skuteczność podań

81%
x
x
1

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

ŽilinaBanská Bystrica
2. połowa

90+6'

3-4
Regő Szánthó

90+6'

Viktor Toth

90+4'

Andrei Florea

88'

Samuel DatkoPatrik Ilko

84'

2-4
Robert PolievkaPraisegod Okechukwu

81'

1-4
Michal FaskoAndrei Florea

81'

Viktor TothDavid Richtarech

80'

1-3
Regő Szánthó

78'

Aleksandre Narimanidze

73'

Fabian BzdylMiroslav Kacer 

73'

Marko RoginicDani Homet

72'

Jakub PovazanecLubomir Willweber 

67'

Michal Fasko

65'

Michal FaskoPatrik Baleja

65'

Andrei FloreaFrantisek Kosa

59'

Praisegod OkechukwuAdam Hanes

59'

Adrian SivicekNikolas Kubala

59'

Regő SzánthóTibor Slebodnik

48'

0-3
Dani HometFrantisek Kosa
1. połowa

22'

0-2
Frantisek KosaKrisztian Bari

11'

0-1
Krisztian BariFrantisek Kosa

Typy na Banská Bystrica vs Žilina

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy8.36% EV1.20
70

Premium feature

Kursy18.49% EV1.70

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Banská Bystrica

Banská Bystrica

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Žilina

Žilina

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Banská Bystrica

Banská Bystrica

Banská Bystrica

10

Rozegrane mecze

Žilina

3

Wygrane Ban

1

Remisy

6

Wygrane ZILI

Žilina

Žilina

Statystyki H2H

Śr. goli

4.50

10 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość2.50
x

Trend z ostatnich 5

-0.3 Spadek

BTTS

90%

10 meczów

Gospodarz9/10
x
Gość10/10
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Žilina

Žilina Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

10/10

Banská BystricaŽilina
Funkcja Premium

100%

10/10

1.20

Kursy

Banská BystricaŽilina
Funkcja Premium

100%

10/10

Žilina
Funkcja Premium

100%

10/10

1.11

Kursy

Widzisz 2 z 16 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Žilina i Banská Bystrica strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Banská Bystrica0.00Gole / Mecz
x

Ban U siebie

Žilina0.00Gole / Mecz
x

ZILI Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ban i ZILI.

Gole stracone przez drużynę

Žilina i Banská Bystrica tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Banská Bystrica0.00Stracone / Mecz
x

Ban U siebie

Žilina0.00Stracone / Mecz
x

ZILI Na wyjeździe

Stracone na mecz
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ban i ZILI.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Średnia
Powyżej 0.5
100%
96%
98%
Powyżej 1.5
88%
65%
77%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Banská BystricaŽilina

Śr. łączne rzuty rożne

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Rożne zdobyte

Žilina

Žilina - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Banská BystricaŽilina

Śr. łączne kartki

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Kartki zdobyte

Žilina

Žilina - Kartki zdobyte

Kartki
Banská BystricaBan
ŽilinaZILI
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Banská BystricaŽilina

Śr. łączne strzały

26.20/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Strzały celne

3.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Žilina

Žilina - Strzały celne

3.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Banská Bystrica vs Žilina Statystyki i H2H - Niké Liga, 15 sierpnia 2026

Banská Bystrica podejmuje Žilina w sobota 15 sierpnia w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Žilina zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 10 spotkaniach Banská Bystrica i Žilina zmierzyły się 10 razy: Banská Bystrica wygrał 3, Žilina 6, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 80% ich meczów, a BTTS w 90% spotkań między Banská Bystrica a Žilina. Banská Bystrica strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Žilina 1.50.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Banská Bystrica vs Žilina mają wysoki potencjał strzelecki?

Banská Bystrica vs Žilina mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 80% meczów, a BTTS w 90%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Banská Bystrica strzelają średnio 1.10 gola i tracą 2.70 na mecz, a Žilina strzelają 1.50 i tracą 2.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Banská Bystrica vs Žilina?

Banská Bystrica i Žilina zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Banská Bystrica wygrał 3, Žilina wygrał 6, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 80% spotkań H2H. Ostatni mecz: Banská Bystrica 1-2 Žilina (01 marca 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Banská Bystrica vs Žilina?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Žilina powyżej 0.5 gola (70%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Banská Bystrica Zwycięstwo

4.75

Žilina Zwycięstwo

1.70

Remis

4.20
98

Powyżej 0.5 Goli

1.03
77

Powyżej 1.5 Goli

1.20

Powyżej 2.5 Goli

1.65

Powyżej 3.5 Goli

2.63

Obie Drużyny Strzelą

1.66

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.38
Mecze
Typy
Value Bets
Generator