Celtic
LWLLW
Celtic
17.09.2026

1 - 3

Zakończony
Patrik Kolarić
4.56
0.13

Statystyki meczu

CelticFerencvárosi
63%

Posiadanie piłki

37%
16

Strzały

14
x
x
4

Strzały celne

6
x
x
4

Stworzone duże szanse

1
x
x
11

Rzuty rożne

3
x
x
18

Faule

14
x
x
1

Spalone

1
x
x
90%

Skuteczność podań

80%
x
x
0

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

FerencvárosiCeltic
2. połowa

87'

Attila Osváth

86'

Jonathan Levi

81'

Nathan ZohoréMariano Gómez

80'

Anthony RalstonColby Donovan

71'

Krisztián LisztesÁ. Bagi

66'

Jonathan LeviBamidele Yusuf

66'

Luke McCowanMika Baur

66'

Callum O'DowdaDaniel Arzani

57'

Benjamin NygrenHaissem Hassan

57'

Sebastian TounektiJames Forrest

47'

1-3
Daniel ArzaniBamidele Yusuf

46'

Kasper HøghOliver Sørensen

46'

Attila OsváthOlivér Nagy
1. połowa

45+1'

1-2
Kristoffer ZachariassenBamidele Yusuf

44'

1-1
Mika BaurKieran Tierney

20'

0-1
Bamidele YusufKristoffer Zachariassen

Typy na Celtic vs Ferencvárosi

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

95

Premium feature

Kursy37.75% EV1.45
80

Premium feature

Kursy4.80% EV1.31
77

Premium feature

Kursy27.82% EV1.66
75

Premium feature

Kursy65.00% EV2.20

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Celtic

Celtic

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ferencvárosi

Ferencvárosi

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Celtic

Celtic

Celtic

4

Rozegrane mecze

Ferencvárosi

2

Wygrane CEL

0

Remisy

2

Wygrane FTC

Ferencvárosi

Ferencvárosi

Statystyki H2H

Śr. goli

3.50

4 meczów

Gospodarz1.75
x
Gość1.75
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

75%

4 meczów

Gospodarz4/4
x
Gość3/4
x

Ost. 5: 3/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Celtic

Celtic Powyżej 0.5 Gola

Gole · Gole drużyny

100%

4/4

1.13

Kursy

Celtic

Celtic Powyżej 2.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

4/4

CelticFerencvárosi
Funkcja Premium

100%

4/4

1.03

Kursy

CelticFerencvárosi
Funkcja Premium

100%

4/4

Celtic
Funkcja Premium

100%

4/4

Widzisz 2 z 37 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Ferencvárosi i Celtic strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Celtic0.00Gole / Mecz
x

CEL U siebie

Ferencvárosi0.00Gole / Mecz
x

FTC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CEL i FTC.

Gole stracone przez drużynę

Ferencvárosi i Celtic tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Celtic0.00Stracone / Mecz
x

CEL U siebie

Ferencvárosi0.00Stracone / Mecz
x

FTC Na wyjeździe

Stracone na mecz
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CEL i FTC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Średnia
Powyżej 0.5
100%
98%
99%
Powyżej 1.5
80%
67%
74%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CelticFerencvárosi

Śr. łączne rzuty rożne

Celtic

Celtic - Rożne zdobyte

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CelticFerencvárosi

Śr. łączne kartki

Celtic

Celtic - Kartki zdobyte

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Kartki zdobyte

Kartki
CelticCEL
FerencvárosiFTC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CelticFerencvárosi

Śr. łączne strzały

28.95/ Mecz
x

Śr. ligi 23.90

Bardzo dobra

Celtic

Celtic - Strzały celne

7.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.18

Bardzo dobra

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.18

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Celtic vs Ferencvárosi Statystyki i H2H - Europa League, 17 września 2026

Celtic podejmuje Ferencvárosi w czwartek 17 września w rozgrywkach Europa League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Ferencvárosi zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Celtic i Ferencvárosi zmierzyły się 4 razy: Celtic wygrał 2, Ferencvárosi 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 75% spotkań między Celtic a Ferencvárosi. Celtic strzelają średnio 2.20 gola na mecz, a Ferencvárosi 1.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Europa League.

Celtic vs Ferencvárosi mają wysoki potencjał strzelecki?

Celtic vs Ferencvárosi mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 75%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Celtic strzelają średnio 2.20 gola i tracą 1.20 na mecz, a Ferencvárosi strzelają 1.80 i tracą 0.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Celtic vs Ferencvárosi?

Celtic i Ferencvárosi zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Celtic wygrał 2, Ferencvárosi wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ferencvárosi 2-3 Celtic (04 listopada 2021). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Celtic vs Ferencvárosi?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (99%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (74%). Najlepszy typ na gole drużyny: Celtic powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Europa League.

Tabela Europa League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+66
2
2200+66
3
2200+56
4
2200+46
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+36
8
2200+26
9
2200+26
10
2200+26
11
2110+34
12
2110+34
13
2110+14
14
2110+14
15
2101+33
16
2101+23
17
2101+13
18
2101+13
19
210103
20
210103
21
2101-33
22
2011-11
23
2011-11
24
2011-11
25
2011-11
26
2011-31
27
2011-51
28
2002-20
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-40
32
2002-40
33
2002-50
34
2002-50
35
2002-50
36
2002-80

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Celtic Zwycięstwo

1.72

Ferencvárosi Zwycięstwo

4.97

Remis

4.10
99

Powyżej 0.5 Goli

1.03
74

Powyżej 1.5 Goli

1.21

Powyżej 2.5 Goli

1.68

Powyżej 3.5 Goli

2.63

Obie Drużyny Strzelą

1.61

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.40
Mecze
Typy
Value Bets
Generator