
Następny mecz
KNVB Beker
HV & CV Quick
02.12.2020

NEC Nijmegen
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eredivisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.90
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.90
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
88%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
58%
Bardzo dobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
14.25
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
3.88
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
13%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.88
DobraKartki dla
Na mecz
1.63
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Eredivisie
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
NEC Nijmegen Attacking
2026/27
Legends
NEC Nijmegen Defending
2026/27
Legends
NEC Nijmegen — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.90
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
NEC Nijmegen — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.90
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy NEC Nijmegen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.33

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.17

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.17
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.92

Kartki dla
Śr. ligi 1.46

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.46
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 30.01

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.45

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.82
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki NEC Nijmegen 2026/2027 — Eredivisie
NEC Nijmegen zajmuje obecnie 11th w Eredivisie z 9 punktami w 8 meczach (2W 3D 3L). NEC Nijmegen strzelił 13 goli i stracił 14 — różnica bramek -1. Średnia 1.13 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy NEC Nijmegen na SmartBet.
Statystyki goli NEC Nijmegen 2026/2027
NEC Nijmegen średnio strzela 1.63 i traci 1.75 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 88% spotkań. U siebie: 1.25 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.50 straconych.
Typy i value bety NEC Nijmegen 2026/2027
SmartBet generuje typy NEC Nijmegen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (88%) oraz gol NEC Nijmegen (88%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Eredivisie.
Statystyki BTTS i czystych kont NEC Nijmegen 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 88% meczów NEC Nijmegen. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy NEC Nijmegen 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów NEC Nijmegen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 63% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eredivisie.
Forma NEC Nijmegen 2026/2027
Aktualna forma: LDLDD — 0W 3D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 2D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eredivisie.
Najczęściej zadawane pytania - NEC Nijmegen 2026/2027
Ile goli strzelił NEC Nijmegen w sezonie 2026/2027?
NEC Nijmegen strzelił 13 goli w 8 meczach — średnio 1.63 na mecz. Stracił 14 (1.75 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli NEC Nijmegen w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów NEC Nijmegen — 6 z 8 spotkań w Eredivisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy NEC Nijmegen gra następny mecz?
Następny mecz NEC Nijmegen to HV & CV Quick 02.12.2020 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze NEC Nijmegen i terminarz Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS NEC Nijmegen w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 88% meczów NEC Nijmegen (7 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eredivisie.
Jaki jest bilans NEC Nijmegen u siebie w sezonie 2026/2027?
NEC Nijmegen wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 1.25 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze NEC Nijmegen?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz NEC Nijmegen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eredivisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 7 | 2 | 0 | +21 | 23 | |
2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +15 | 19 | |
3 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
4 | 8 | 5 | 2 | 1 | +8 | 17 | |
5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +12 | 15 | |
6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +6 | 14 | |
7 | 8 | 4 | 2 | 2 | -1 | 14 | |
8 | 9 | 3 | 3 | 3 | +4 | 12 | |
9 | 8 | 2 | 5 | 1 | +2 | 11 | |
10 | 9 | 3 | 2 | 4 | -2 | 11 | |
11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
12 | 9 | 2 | 3 | 4 | -6 | 9 | |
13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -8 | 8 | |
14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -11 | 8 | |
15 | 9 | 1 | 3 | 5 | -8 | 6 | |
16 | 9 | 1 | 3 | 5 | -9 | 6 | |
17 | 8 | 1 | 1 | 6 | -15 | 4 | |
18 | 9 | 0 | 2 | 7 | -17 | 2 |
Informacje o NEC Nijmegen
Oficjalna nazwa klubu
NEC Nijmegen
Skrót
NEC
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Dick Schreuder
Rok założenia
1900
Stadion
Goffertstadion
Adres stadionu
Stadionplein 1
Pojemność stadionu
12500
Inne drużyny Eredivisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















