Statystyki drużyny
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Dunav 2010

Spartak Varna
Legenda
Gole strzelone przez drużynę
Spartak Varna i Dunav 2010 strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Gole / MeczDR U siebie
0.00Gole / MeczSpa Na wyjeździe
| Strzelone na mecz | DR | Spa |
|---|---|---|
| Powyżej goli drużyny 0.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 1.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 2.5 | ||
| Bez gola |
Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.
* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DR i Spa.
Gole stracone przez drużynę
Spartak Varna i Dunav 2010 tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Stracone / MeczDR U siebie
0.00Stracone / MeczSpa Na wyjeździe
| Stracone na mecz | DR | Spa |
|---|---|---|
| Powyżej straconych 0.5 | ||
| Powyżej straconych 1.5 | ||
| Powyżej straconych 2.5 | ||
| Czyste konta |
Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.
* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DR i Spa.
Typy goli i BTTS
Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.
| Gole | DR | Spa | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Cały mecz | DR | Spa | Średnia |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych
Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.


Śr. łączne rzuty rożne

Dunav 2010 - Rożne zdobyte

Spartak Varna - Rożne zdobyte
| Rzuty rożne | DR | Spa | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek
Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne kartki

Dunav 2010 - Kartki zdobyte

Spartak Varna - Kartki zdobyte
| Kartki | DR | Spa | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów
Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.30

Dunav 2010 - Strzały celne
Śr. ligi 1.65

Spartak Varna - Strzały celne
Śr. ligi 1.65
| Strzały celne | Średnia |
|---|---|
| Powyżej 6.5 | |
| Powyżej 7.5 | |
| Powyżej 8.5 | |
| Powyżej 9.5 |
Dunav 2010 vs Spartak Varna Statystyki i H2H - First League, 24 października 2026
Dunav 2010 podejmuje Spartak Varna w sobota 24 października w rozgrywkach First League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Spartak Varna zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.
Dunav 2010 strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a Spartak Varna 0.90.
Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi First League.
Dunav 2010 vs Spartak Varna mają umiarkowany potencjał strzelecki?
Dunav 2010 vs Spartak Varna mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.65 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.
Dane drużyn to potwierdzają: Dunav 2010 strzelają średnio 1.20 gola i tracą 1.90 na mecz, a Spartak Varna strzelają 0.90 i tracą 1.30. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.
Jaki jest bilans H2H Dunav 2010 vs Spartak Varna?
Dunav 2010 i Spartak Varna zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. Dunav 2010 wygrał 0, Spartak Varna wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.
Jakie są najlepsze typy na Dunav 2010 vs Spartak Varna?
Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi First League.
Tabela First League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 9 | 1 | 0 | +19 | 28 | |
2 | 11 | 8 | 3 | 0 | +18 | 27 | |
3 | 10 | 8 | 2 | 0 | +14 | 26 | |
4 | 11 | 7 | 1 | 3 | +8 | 22 | |
5 | 11 | 6 | 1 | 4 | +3 | 19 | |
6 | 11 | 5 | 2 | 4 | -2 | 17 | |
7 | 11 | 3 | 4 | 4 | -4 | 13 | |
8 | 11 | 2 | 5 | 4 | 0 | 11 | |
9 | 11 | 2 | 3 | 6 | -11 | 9 | |
10 | 11 | 1 | 5 | 5 | -7 | 8 | |
11 | 11 | 2 | 2 | 7 | -8 | 8 | |
12 | 11 | 2 | 2 | 7 | -8 | 8 | |
13 | 11 | 2 | 2 | 7 | -11 | 8 | |
14 | 11 | 1 | 3 | 7 | -11 | 6 |
Powiązane mecze
First League
CSKA 1948 Sofia
Botev Plovdiv
First League
Lokomotiv Sofia 1929
Botev Vratsa
First League
Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia
First League
CSKA Sofia
Ludogorets
Serie B
Juventude
Náutico
Liga BetPlay
Jaguares de Córdoba
Llaneros
Primera Division
Universidad Chile
Everton
Serie A
Flamengo
Atlético Mineiro



