Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Ferencvárosi

Ferencvárosi

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Juventus

Juventus

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Ferencvárosi

Ferencvárosi

Ferencvárosi

2

Rozegrane mecze

Juventus

0

Wygrane FTC

0

Remisy

2

Wygrane JUV

Juventus

Juventus

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

2 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość3.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 2/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Juventus i Ferencvárosi strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ferencvárosi0.00Gole / Mecz
x

FTC U siebie

Juventus0.00Gole / Mecz
x

JUV Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FTC i JUV.

Gole stracone przez drużynę

Juventus i Ferencvárosi tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ferencvárosi0.00Stracone / Mecz
x

FTC U siebie

Juventus0.00Stracone / Mecz
x

JUV Na wyjeździe

Stracone na mecz
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FTC i JUV.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FerencvárosiJuventus

Śr. łączne rzuty rożne

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Rożne zdobyte

Juventus

Juventus - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FerencvárosiJuventus

Śr. łączne kartki

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Kartki zdobyte

Juventus

Juventus - Kartki zdobyte

Kartki
FerencvárosiFTC
JuventusJUV
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FerencvárosiJuventus

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.74

Bardzo zła

Ferencvárosi

Ferencvárosi - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.39

Bardzo zła

Juventus

Juventus - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.39

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Ferencvárosi vs Juventus Statystyki i H2H - Europa League, 21 stycznia 2027

Ferencvárosi podejmuje Juventus w czwartek 21 stycznia w rozgrywkach Europa League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Juventus zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Ferencvárosi i Juventus zmierzyły się 2 razy: Ferencvárosi wygrał 0, Juventus 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Ferencvárosi a Juventus.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Europa League.

Ferencvárosi vs Juventus mają wysoki potencjał strzelecki?

Ferencvárosi vs Juventus mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Ferencvárosi strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Juventus strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Ferencvárosi vs Juventus?

Ferencvárosi i Juventus zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Ferencvárosi wygrał 0, Juventus wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Juventus 2-1 Ferencvárosi (24 listopada 2020). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Ferencvárosi vs Juventus?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ferencvárosi powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Europa League.

Tabela Europa League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4400+1012
2
4400+912
3
4400+812
4
4310+810
5
4310+710
6
4310+310
7
4301+79
8
4211+37
9
4211+17
10
4211+17
11
421107
12
4211-17
13
4211-17
14
4202+36
15
4202+36
16
4202+16
17
4130+16
18
4202-16
19
4202-26
20
4121+55
21
4121+35
22
411204
23
411204
24
4112-34
25
4112-44
26
4112-54
27
4103-23
28
4103-33
29
4103-33
30
4103-43
31
4103-43
32
4103-53
33
4013-71
34
4013-81
35
4013-101
36
4004-100
Mecze
Typy
Value Bets
Generator