02.03.2018

0 - 3

Zakończony
Enrique Cáceres
4.29
0.02

Statystyki meczu

Junior FCPalmeiras
54%

Posiadanie piłki

46%
9

Strzały

12
x
x
4

Strzały celne

3
x
x
5

Rzuty rożne

4
x
x
8

Faule

13
x
x
3

Spalone

1
x
x
87%

Skuteczność podań

88%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Junior FC

Junior FC

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Palmeiras

Palmeiras

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Junior FC

Junior FC

Junior FC

6

Rozegrane mecze

Palmeiras

0

Wygrane JUN

1

Remisy

5

Wygrane PAL

Palmeiras

Palmeiras

Statystyki H2H

Śr. goli

3.17

6 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość2.67
x

Trend z ostatnich 5

+0.0 Wzrost

BTTS

50%

6 meczów

Gospodarz3/6
x
Gość6/6
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Palmeiras i Junior FC strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Junior FC0.00Gole / Mecz
x

JUN U siebie

Palmeiras0.00Gole / Mecz
x

PAL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JUN i PAL.

Gole stracone przez drużynę

Palmeiras i Junior FC tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Junior FC0.00Stracone / Mecz
x

JUN U siebie

Palmeiras0.00Stracone / Mecz
x

PAL Na wyjeździe

Stracone na mecz
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JUN i PAL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Junior FCPalmeiras

Śr. łączne rzuty rożne

Junior FC

Junior FC - Rożne zdobyte

Palmeiras

Palmeiras - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Junior FCPalmeiras

Śr. łączne kartki

Junior FC

Junior FC - Kartki zdobyte

Palmeiras

Palmeiras - Kartki zdobyte

Kartki
Junior FCJUN
PalmeirasPAL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Junior FCPalmeiras

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 22.86

Bardzo zła

Junior FC

Junior FC - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.91

Bardzo zła

Palmeiras

Palmeiras - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.91

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Junior FC vs Palmeiras Statystyki i H2H - Copa Libertadores, 02 marca 2018

Junior FC podejmuje Palmeiras w piątek 2 marca w rozgrywkach Copa Libertadores. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Palmeiras zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 6 spotkaniach Junior FC i Palmeiras zmierzyły się 6 razy: Junior FC wygrał 0, Palmeiras 5, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Junior FC a Palmeiras.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Copa Libertadores.

Junior FC vs Palmeiras mają wysoki potencjał strzelecki?

Junior FC vs Palmeiras mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.17 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Junior FC strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Palmeiras strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Junior FC vs Palmeiras?

Junior FC i Palmeiras zmierzyły się 6 razy we wszystkich rozgrywkach. Junior FC wygrał 0, Palmeiras wygrał 5, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Junior FC vs Palmeiras?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Junior FC poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Copa Libertadores.

Tabela Copa Libertadores

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6420+1114
2
3300+79
3
6312+210
4
6312+210
5
6330+312
6
6411+613
7
6312+610
8
6312+210
9
6321+1011
10
6240+310
11
6312+110
12
6411013
13
6321+611
14
210103
15
622208
16
6222+28
17
5221+48
18
6303+39
19
6114-24
20
6123-75
21
2101-13
22
6222-38
23
6141+27
24
5212-17
25
6222+18
26
2011-11
27
6123-95
28
6213-37
29
6105-103
30
6105-93
31
5014-101
32
6015-81
33
6132-56
Mecze
Typy
Value Bets
Generator