Defensor Sporting

Defensor Sporting Statystyki 2026 Primera Division

WDLLL

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

26%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

34%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

54%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

26% meczów

26%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.80

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.91

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

29%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.60

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.77

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Defensor Sporting Attacking

2026/27

Legends

Defensor Sporting
League average

Defensor Sporting Defending

2026/27

Legends

Defensor Sporting
League average

Defensor Sporting — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
81 min
102 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
78%
65%
71%
Powyżej 1.5 goli drużyny
28%
24%
26%
Powyżej 2.5 goli drużyny
6%
0%
3%
Bez gola
22%
35%
29%

Defensor Sporting — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
80 min
73 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
82%
74%
Powyżej 1.5 straconych
39%
18%
29%
Powyżej 2.5 straconych
22%
12%
17%
Czyste konto
33%
18%
26%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Defensor Sporting strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
9%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
14%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
23%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
94%
88%
91%
Powyżej 1.5
67%
65%
66%
Powyżej 2.5
44%
24%
34%
Powyżej 3.5
22%
12%
17%
Powyżej 4.5
11%
12%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
59%
54%
Oba zespoły nie strzelą
50%
41%
46%

Statystyki rzutów rożnych

Defensor Sporting

Śr. łączne rzuty rożne

9.23/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Defensor Sporting

Rzuty rożne dla

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Defensor Sporting

Rzuty rożne przeciw

4.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
71%
69%
Powyżej 8.5
56%
71%
63%
Powyżej 9.5
44%
53%
49%
Powyżej 10.5
33%
53%
43%
Powyżej 11.5
33%
29%
31%
Powyżej 12.5
11%
18%
14%

Statystyki kartek

Defensor Sporting

Śr. łączne kartki

6.26/ Mecz
x

Śr. ligi 5.77

Średnia

Defensor Sporting

Kartki dla

2.77/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Średnia

Defensor Sporting

Kartki przeciw

3.49/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
94%
97%
Powyżej 3.5
89%
88%
89%
Powyżej 4.5
78%
65%
71%
Powyżej 5.5
56%
59%
57%
Powyżej 6.5
33%
47%
40%

Statystyki strzałów

Defensor Sporting

Śr. łączne strzały

23.60/ Mecz
x

Śr. ligi 22.98

Średnia

Defensor Sporting

Śr. strzały celne

8.54/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Dobra

Defensor Sporting

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
72%
65%
69%
Powyżej 7.5
67%
53%
60%
Powyżej 8.5
61%
53%
57%
Powyżej 9.5
44%
29%
37%
Powyżej 10.5
33%
12%
23%
Defensor Sporting

Statystyki Defensor Sporting 2026 — Primera Division

Defensor Sporting zajmuje obecnie 7th w Primera Division z 6 punktami w 7 meczach (1W 3D 3L). Defensor Sporting strzelił 6 goli i stracił 9 — różnica bramek -3. Średnia 0.86 pkt na mecz plasuje zespół na 22nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Defensor Sporting na SmartBet.

Statystyki goli Defensor Sporting 2026

Defensor Sporting średnio strzela 1.00 i traci 1.23 gola na mecz. Over 2.5 pada w 34% meczów. BTTS w 54% spotkań. U siebie: 1.11 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 0.88 strzelonych · 1.12 straconych.

Typy i value bety Defensor Sporting 2026

SmartBet generuje typy Defensor Sporting na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (34%), BTTS (54%) oraz gol Defensor Sporting (71%). Skuteczność u siebie: 39% · Na wyjeździe: 12%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Defensor Sporting 2026

Obie drużyny strzeliły w 54% meczów Defensor Sporting. Czyste konta w 26% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 18%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Defensor Sporting 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów Defensor Sporting. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 31% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 29%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Defensor Sporting 2026

Aktualna forma: DDDLW — 1W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Defensor Sporting 2026

Ile goli strzelił Defensor Sporting w sezonie 2026?

Defensor Sporting strzelił 6 goli w 7 meczach — średnio 0.86 na mecz. Stracił 9 (1.29 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Defensor Sporting w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 34% meczów Defensor Sporting — 12 z 35 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Defensor Sporting gra następny mecz?

Następny mecz Defensor Sporting to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Defensor Sporting i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Defensor Sporting w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 54% meczów Defensor Sporting (19 z 35 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Defensor Sporting u siebie w sezonie 2026?

Defensor Sporting wygrał 7 z 18 meczów u siebie (39%), zremisował 4 i przegrał 7. Średnio strzela 1.11 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Defensor Sporting?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Defensor Sporting — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15942+931
2
7511+916
3
13931+1430
4
7430+815
5
7412013
6
15924+829
7
13913+1228
8
7322+211
9
13823+626
10
7331+612
11
15843+1028
12
7241+110
13
13652+823
14
723209
15
7403012
16
15834+727
17
723209
18
7223-38
19
13643+822
20
15735+124
21
13544+419
22
7133-26
23
7304-49
24
15654+623
25
7133-36
26
7205-56
27
13616-219
28
15717+522
29
7124-55
30
13463+218
31
15564+221
32
7043-44
33
13535-418
34
15555+220
35
15627-520
36
13445-516
37
15465-418
38
13436-215
39
13418-513
40
15528-317
41
13337-712
42
15528-617
43
15438-515
44
13247-810
45
13166-79
46
15249-1110
47
15249-1610
48
13229-148

Informacje o Defensor Sporting

Oficjalna nazwa klubu

Defensor Sporting

Skrót

DSO

Kraj

Uruguay

Aktualny trener

José Mauricio Larriera Dibarboure

Rok założenia

1913

Stadion

Estadio Luis Franzini

Adres stadionu

Avenida Dr. Julio Herrera y Reissig 687 esq. Avenida Sarmiento, Parque Rodó

Pojemność stadionu

16000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator