15.08.2026

2 - 1

Zakończony
Marián Ruc
4.27
0.16

Statystyki meczu

PodbrezováTrenčín
44%

Posiadanie piłki

56%
19

Strzały

17
x
x
4

Strzały celne

6
x
x
3

Stworzone duże szanse

2
x
x
2

Rzuty rożne

6
x
x
23

Faule

13
x
x
2

Spalone

1
x
x
71%

Skuteczność podań

79%
x
x
5

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

TrenčínPodbrezová
2. połowa

90+2'

Gia NadareishviliTadeáš Hájovský

90'

Davit Hakobyan

88'

Davit HakobyanPeter Kovacik

88'

Saidy SaiboR. Šiler

87'

Fedor KasanaPablo González

80'

Maksym Khiminets

79'

R. Lampreht

79'

Lukáš Skovajsa

72'

2-1
R. ŠilerPeter Kovacik

70'

Lukáš Mikulaj

67'

Balša MrvaljevićV. Chyla

65'

Jan Krivak

59'

Maksym KhiminetsM. Chrien

59'

Luka SilagadzeKarlo Miljanic

55'

1-1
Pablo GonzálezEynel Soares
1. połowa

45'

Ricardo Moniz

34'

Peter Kovacik

15'

Nikola JovanovićPape Doudou

11'

1-0
M. ChrienKarlo Miljanic

Typy na Podbrezová vs Trenčín

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

92

Premium feature

Kursy28.80% EV1.40
80

Premium feature

Kursy-8.00% EV1.15
78

Premium feature

Kursy17.78% EV1.51
65

Premium feature

Kursy-3.80% EV1.48

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Podbrezová

Podbrezová

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Trenčín

Trenčín

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Podbrezová

Podbrezová

Podbrezová

16

Rozegrane mecze

Trenčín

7

Wygrane Pod

6

Remisy

3

Wygrane TRE

Trenčín

Trenčín

Statystyki H2H

Śr. goli

2.88

16 meczów

Gospodarz1.44
x
Gość1.44
x

Trend z ostatnich 5

-0.1 Spadek

BTTS

56%

16 meczów

Gospodarz13/16
x
Gość11/16
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

PodbrezováTrenčín
Funkcja Premium

94%

15/16

PodbrezováTrenčín
Funkcja Premium

94%

15/16

1.15

Kursy

Podbrezová
Funkcja Premium

94%

15/16

Widzisz 2 z 27 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Trenčín i Podbrezová strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Podbrezová0.00Gole / Mecz
x

Pod U siebie

Trenčín0.00Gole / Mecz
x

TRE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Pod i TRE.

Gole stracone przez drużynę

Trenčín i Podbrezová tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Podbrezová0.00Stracone / Mecz
x

Pod U siebie

Trenčín0.00Stracone / Mecz
x

TRE Na wyjeździe

Stracone na mecz
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Pod i TRE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 0.5
100%
96%
98%
Powyżej 1.5
93%
67%
80%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

PodbrezováTrenčín

Śr. łączne rzuty rożne

Podbrezová

Podbrezová - Rożne zdobyte

Trenčín

Trenčín - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

PodbrezováTrenčín

Śr. łączne kartki

Podbrezová

Podbrezová - Kartki zdobyte

Trenčín

Trenčín - Kartki zdobyte

Kartki
PodbrezováPod
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

PodbrezováTrenčín

Śr. łączne strzały

30.65/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Podbrezová

Podbrezová - Strzały celne

4.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Średnia

Trenčín

Trenčín - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Podbrezová vs Trenčín Statystyki i H2H - Niké Liga, 15 sierpnia 2026

Podbrezová podejmuje Trenčín w sobota 15 sierpnia w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Trenčín zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 16 spotkaniach Podbrezová i Trenčín zmierzyły się 16 razy: Podbrezová wygrał 7, Trenčín 3, przy 6 remisów. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 56% spotkań między Podbrezová a Trenčín. Podbrezová strzelają średnio 1.50 gola na mecz, a Trenčín 1.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Podbrezová vs Trenčín mają wysoki potencjał strzelecki?

Podbrezová vs Trenčín mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.88 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 56%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Podbrezová strzelają średnio 1.50 gola i tracą 1.80 na mecz, a Trenčín strzelają 1.60 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Podbrezová vs Trenčín?

Podbrezová i Trenčín zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Podbrezová wygrał 7, Trenčín wygrał 3, a 6 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Trenčín 0-4 Podbrezová (07 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Podbrezová vs Trenčín?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (80%). Najlepszy typ na gole drużyny: Trenčín powyżej 0.5 gola (92%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Podbrezová Zwycięstwo

1.57

Trenčín Zwycięstwo

5.30

Remis

4.40
98

Powyżej 0.5 Goli

1.02
80

Powyżej 1.5 Goli

1.15

Powyżej 2.5 Goli

1.48

Powyżej 3.5 Goli

2.23

Obie Drużyny Strzelą

1.61

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.26
Mecze
Typy
Value Bets
Generator