Statystyki meczu
Posiadanie piłki
Strzały
Strzały celne
Stworzone duże szanse
Rzuty rożne
Faule
Spalone
Skuteczność podań
Żółte kartki
Wydarzenia meczu
90'
Daniel KyerewaaPaddy Lane89'
Carl Piergianni89'
Benn Ward85'
81'
Kyreece LisbieGeorge Earthy71'
Dan KempOliver Sanderson71'
Josh MagennisPhoenix Patterson59'
Joe KnightTerry Taylor59'
Michael MellonJordan Roberts46'
Carl Piergianni Terence Vancooten41'
Jeriel Dorsett29'
Dan Butler24'
9'
Typy na Stevenage vs Reading
Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.
Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.
Premium feature
Premium feature
Premium feature
Premium feature
Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.
Przeglądaj darmowe typy na inne meczeStatystyki drużyny
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Stevenage

Reading
Legenda
Przegląd H2H

Stevenage

10
Rozegrane mecze

2
Wygrane STV
3
Remisy
5
Wygrane RDG

Reading
Statystyki H2H
Śr. goli
1.80
10 meczów
0.50
1.30Trend z ostatnich 5
BTTS
30%
10 meczów
4/10
8/10Ost. 5: 2/5 BTTS
Wzrost
Śr. rzutów rożnych
Śr. kartek
Trendy H2H


Poniżej 4.5 Goli
Gole · Gole łącznie
100%
10/10
1.07
Kursy

Stevenage Poniżej 6.5 Celnych Strzałów
Strzały · Celne drużyny
100%
10/10


100%
10/10
1.07
Kursy


100%
10/10
1.22
Kursy


100%
10/10
1.04
Kursy
Widzisz 2 z 24 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.
Ostatnie mecze
Gole strzelone przez drużynę
Reading i Stevenage strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Gole / MeczSTV U siebie
0.00Gole / MeczRDG Na wyjeździe
| Strzelone na mecz | STV | RDG |
|---|---|---|
| Powyżej goli drużyny 0.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 1.5 | ||
| Powyżej goli drużyny 2.5 | ||
| Bez gola |
Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.
* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STV i RDG.
Gole stracone przez drużynę
Reading i Stevenage tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.
0.00Stracone / MeczSTV U siebie
0.00Stracone / MeczRDG Na wyjeździe
| Stracone na mecz | STV | RDG |
|---|---|---|
| Powyżej straconych 0.5 | ||
| Powyżej straconych 1.5 | ||
| Powyżej straconych 2.5 | ||
| Czyste konta |
Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.
* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STV i RDG.
Typy goli i BTTS
Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.
| Gole | STV | RDG | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Cały mecz | STV | RDG | Średnia |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych
Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.


Śr. łączne rzuty rożne

Stevenage - Rożne zdobyte

Reading - Rożne zdobyte
| Rzuty rożne | STV | RDG | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek
Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne kartki

Stevenage - Kartki zdobyte

Reading - Kartki zdobyte
| Kartki | STV | RDG | Średnia |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów
Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.


Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.82

Stevenage - Strzały celne
Śr. ligi 4.76

Reading - Strzały celne
Śr. ligi 4.76
| Strzały celne | Średnia |
|---|---|
| Powyżej 6.5 | |
| Powyżej 7.5 | |
| Powyżej 8.5 | |
| Powyżej 9.5 |
Stevenage vs Reading Statystyki i H2H - Carabao Cup, 25 sierpnia 2026
Stevenage podejmuje Reading w wtorek 25 sierpnia w rozgrywkach Carabao Cup. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Reading zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.
W ostatnich 10 spotkaniach Stevenage i Reading zmierzyły się 10 razy: Stevenage wygrał 2, Reading 5, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 30% ich meczów, a BTTS w 30% spotkań między Stevenage a Reading. Stevenage strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Reading 1.10.
Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Carabao Cup.
Stevenage vs Reading mają niski potencjał strzelecki?
Stevenage vs Reading mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.80 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 30% meczów, a BTTS w 30%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.
Dane drużyn to potwierdzają: Stevenage strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.30 na mecz, a Reading strzelają 1.10 i tracą 1.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.
Jaki jest bilans H2H Stevenage vs Reading?
Stevenage i Reading zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Stevenage wygrał 2, Reading wygrał 5, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 30% spotkań H2H. Ostatni mecz: Stevenage 1-0 Reading (21 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.
Jakie są najlepsze typy na Stevenage vs Reading?
Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (53%). Najlepszy typ na gole drużyny: Stevenage poniżej 1.5 gola (89%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Carabao Cup.
Tabela Carabao Cup
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|
Typy ze statystykami
Stevenage Zwycięstwo
Reading Zwycięstwo
Remis
Powyżej 0.5 Goli
Powyżej 1.5 Goli
Powyżej 2.5 Goli
Powyżej 3.5 Goli
Obie Drużyny Strzelą
Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych
Powiązane mecze
Major League Soccer
Atlanta United
Chicago Fire
Major League Soccer
Philadelphia Union
New England
Major League Soccer
DC United
Cincinnati
Major League Soccer
Orlando City
New York City
A-League Women
Wellington Phoenix W
Melbourne Victory W
Liga BetPlay
América de Cali
Cúcuta Deportivo
Liga MX
León
Toluca
Primera Division
O'Higgins
Cobresal
