Stevenage

Stevenage Statystyki 2026/2027 League One

LWLWW

Następny mecz

League OneLeague One
Stevenage

Stevenage

20.10.2026

Plymouth Argyle

Plymouth Argyle

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.11
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

44%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

44%

Dobra

Czyste konta

22% meczów

22%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.11

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.78

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.78

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.67

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Stevenage Attacking

2026/27

Legends

Stevenage
League average

Stevenage Defending

2026/27

Legends

Stevenage
League average

Stevenage — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
75 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
40%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
20%
33%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
20%
11%
Bez gola
0%
60%
33%

Stevenage — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.11
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
90 min
81 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
80%
78%
Powyżej 1.5 straconych
50%
20%
33%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
25%
20%
22%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Stevenage strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
8%
46 - 60 min
33%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
80%
89%
Powyżej 1.5
75%
60%
67%
Powyżej 2.5
75%
20%
44%
Powyżej 3.5
25%
20%
22%
Powyżej 4.5
0%
20%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
40%
56%
Oba zespoły nie strzelą
25%
60%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Stevenage

Śr. łączne rzuty rożne

9.44/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Zła

Stevenage

Rzuty rożne dla

3.78/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo zła

Stevenage

Rzuty rożne przeciw

5.67/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
60%
67%
Powyżej 8.5
75%
60%
67%
Powyżej 9.5
50%
40%
44%
Powyżej 10.5
50%
40%
44%
Powyżej 11.5
50%
20%
33%
Powyżej 12.5
25%
0%
11%

Statystyki kartek

Stevenage

Śr. łączne kartki

3.56/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Średnia

Stevenage

Kartki dla

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Zła

Stevenage

Kartki przeciw

1.89/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
40%
67%
Powyżej 3.5
75%
20%
44%
Powyżej 4.5
50%
20%
33%
Powyżej 5.5
25%
0%
11%
Powyżej 6.5
25%
0%
11%

Statystyki strzałów

Stevenage

Śr. łączne strzały

21.78/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Bardzo zła

Stevenage

Śr. strzały celne

6.11/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Bardzo zła

Stevenage

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
20%
44%
Powyżej 7.5
50%
20%
33%
Powyżej 8.5
25%
20%
22%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Stevenage

Statystyki Stevenage 2026/2027 — League One

Stevenage zajmuje obecnie 12th w League One z 12 punktami w 9 meczach (3W 3D 3L). Stevenage strzelił 12 goli i stracił 10 — różnica bramek +2. Średnia 1.33 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Stevenage na SmartBet.

Statystyki goli Stevenage 2026/2027

Stevenage średnio strzela 1.33 i traci 1.11 gola na mecz. Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.20 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Stevenage 2026/2027

SmartBet generuje typy Stevenage na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (44%), BTTS (56%) oraz gol Stevenage (67%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Stevenage 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Stevenage. Czyste konta w 22% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Stevenage 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 22% meczów Stevenage. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 11% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Stevenage 2026/2027

Aktualna forma: WWLWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Stevenage 2026/2027

Ile goli strzelił Stevenage w sezonie 2026/2027?

Stevenage strzelił 12 goli w 9 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 10 (1.11 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Stevenage w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 44% meczów Stevenage — 4 z 9 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Stevenage gra następny mecz?

Następny mecz Stevenage to Plymouth Argyle 20.10.2026 o 18:45 (The Lamex Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Stevenage i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Stevenage w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Stevenage (5 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Stevenage u siebie w sezonie 2026/2027?

Stevenage wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Stevenage?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Stevenage — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
H
Plymouth ArgylePlymouth Argyle
24 paź
H
Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons
31 paź
A
Leicester CityLeicester City
14 lis
H
Mansfield TownMansfield Town
21 lis
A
Notts CountyNotts County

Informacje o Stevenage

Oficjalna nazwa klubu

Stevenage

Skrót

STV

Kraj

England

Aktualny trener

Alex Revell

Rok założenia

1976

Stadion

The Lamex Stadium

Adres stadionu

Broadhall Way

Pojemność stadionu

6722

Mecze
Typy
Value Bets
Generator