16.09.2026

0 - 0

Zakończony
Rennes
Rennes
WWLDW
Manfredas Lukjančukas
4.63
0.12

Statystyki meczu

Sturm GrazRennes
38%

Posiadanie piłki

62%
11

Strzały

23
x
x
4

Strzały celne

5
x
x
1

Stworzone duże szanse

2
x
x
5

Rzuty rożne

4
x
x
12

Faule

6
x
x
1

Spalone

4
x
x
65%

Skuteczność podań

83%
x
x
2

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

RennesSturm Graz
2. połowa

90+7'

Jon Gorenc Stankovic

86'

Boulaye DiaEstéban Lepaul

81'

Simon SeidlLuis Balbo

81'

Jon Gorenc StankovicValmir Matoshi

80'

Abdelhamid Ait BoudlalBryan Reynolds

80'

Eliezer Mayenda DossouLudovic Blas

73'

Valentin RongierSebastian Szymanski

72'

Arnaud NordinMousa Tamari

62'

Filip RózgaGizo Mamageishvili

61'

Oumar DiakitéBelmin Beganovic

61'

Fabio Ingolitsch

51'

Luis Balbo

51'

Fabio Ingolitsch

46'

Arjan MalicAlbert Vallci

Typy na Sturm Graz vs Rennes

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

81

Premium feature

Kursy-1.99% EV1.21
80

Premium feature

Kursy8.00% EV1.35
75

Premium feature

Kursy38.75% EV1.85
69

Premium feature

Kursy-4.78% EV1.38

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Sturm Graz

Sturm Graz

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Rennes

Rennes

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Sturm Graz

Sturm Graz

Sturm Graz

1

Rozegrane mecze

Rennes

0

Wygrane STU

1

Remisy

0

Wygrane REN

Rennes

Rennes

Statystyki H2H

Śr. goli

0.00

1 meczów

Gospodarz0.00
x
Gość0.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

1 meczów

Gospodarz0/1
x
Gość0/1
x

Ost. 5: 0/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Rennes

Rennes Powyżej 2.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

1/1

Sturm Graz

Sturm Graz Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

1/1

Sturm GrazRennes
Funkcja Premium

100%

1/1

Rennes
Funkcja Premium

100%

1/1

Sturm Graz
Funkcja Premium

100%

1/1

Widzisz 2 z 53 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Rennes i Sturm Graz strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sturm Graz0.00Gole / Mecz
x

STU U siebie

Rennes0.00Gole / Mecz
x

REN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Sturm GrazSTU
RennesREN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STU i REN.

Gole stracone przez drużynę

Rennes i Sturm Graz tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sturm Graz0.00Stracone / Mecz
x

STU U siebie

Rennes0.00Stracone / Mecz
x

REN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Sturm GrazSTU
RennesREN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez STU i REN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Sturm GrazSTU
RennesREN
Średnia
Powyżej 0.5
97%
100%
99%
Powyżej 1.5
67%
95%
81%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Sturm GrazSTU
RennesREN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Sturm GrazRennes

Śr. łączne rzuty rożne

Sturm Graz

Sturm Graz - Rożne zdobyte

Rennes

Rennes - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Sturm GrazSTU
RennesREN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sturm GrazRennes

Śr. łączne kartki

Sturm Graz

Sturm Graz - Kartki zdobyte

Rennes

Rennes - Kartki zdobyte

Kartki
Sturm GrazSTU
RennesREN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sturm GrazRennes

Śr. łączne strzały

32.00/ Mecz
x

Śr. ligi 23.90

Bardzo dobra

Sturm Graz

Sturm Graz - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.18

Średnia

Rennes

Rennes - Strzały celne

5.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.18

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Sturm Graz vs Rennes Statystyki i H2H - Europa League, 16 września 2026

Sturm Graz podejmuje Rennes w środa 16 września w rozgrywkach Europa League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Rennes zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Sturm Graz i Rennes zmierzyły się 1 raz: Sturm Graz wygrał 0, Rennes 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Sturm Graz a Rennes. Sturm Graz strzelają średnio 1.00 gola na mecz, a Rennes 1.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Europa League.

Sturm Graz vs Rennes mają niski potencjał strzelecki?

Sturm Graz vs Rennes mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Sturm Graz strzelają średnio 1.00 gola i tracą 0.90 na mecz, a Rennes strzelają 1.80 i tracą 1.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Sturm Graz vs Rennes?

Sturm Graz i Rennes zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Sturm Graz wygrał 0, Rennes wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Sturm Graz vs Rennes?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (99%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (81%). Najlepszy typ na gole drużyny: Rennes powyżej 0.5 gola (93%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Europa League.

Tabela Europa League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+66
2
2200+66
3
2200+56
4
2200+46
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+36
8
2200+26
9
2200+26
10
2200+26
11
2110+34
12
2110+34
13
2110+14
14
2110+14
15
2101+33
16
2101+23
17
2101+13
18
2101+13
19
210103
20
210103
21
2101-33
22
2011-11
23
2011-11
24
2011-11
25
2011-11
26
2011-31
27
2011-51
28
2002-20
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-40
32
2002-40
33
2002-50
34
2002-50
35
2002-50
36
2002-80

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Sturm Graz Zwycięstwo

4.50

Rennes Zwycięstwo

2.04

Remis

4.10
99

Powyżej 0.5 Goli

1.02
81

Powyżej 1.5 Goli

1.21

Powyżej 2.5 Goli

1.66

Powyżej 3.5 Goli

2.65

Obie Drużyny Strzelą

1.56

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.53
Mecze
Typy
Value Bets
Generator