AF Elbasani

AF Elbasani Statystyki 2026/2027 Europa Conference League

DD

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

56%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

12.50

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.50

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

AF Elbasani Attacking

2026/27

Legends

AF Elbasani
League average

AF Elbasani Defending

2026/27

Legends

AF Elbasani
League average

AF Elbasani — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

AF Elbasani — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
100%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy AF Elbasani strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
100%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
50%
Powyżej 1.5
100%
0%
50%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

AF Elbasani

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.65

Średnia

AF Elbasani

Rzuty rożne dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Średnia

AF Elbasani

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
50%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

AF Elbasani

Śr. łączne kartki

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

AF Elbasani

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.10

Bardzo zła

AF Elbasani

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.10

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
100%
50%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

AF Elbasani

Śr. łączne strzały

20.50/ Mecz
x

Śr. ligi 19.04

Średnia

AF Elbasani

Śr. strzały celne

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 7.66

Bardzo zła

AF Elbasani

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.23

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
50%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
AF Elbasani

Statystyki AF Elbasani 2026/2027 — Europa Conference League

AF Elbasani zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (0W 2D 0L). AF Elbasani strzelił 1 goli i stracił 1 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy AF Elbasani na SmartBet.

Statystyki goli AF Elbasani 2026/2027

AF Elbasani średnio strzela 0.50 i traci 0.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety AF Elbasani 2026/2027

SmartBet generuje typy AF Elbasani na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (50%) oraz gol AF Elbasani (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont AF Elbasani 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów AF Elbasani. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy AF Elbasani 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów AF Elbasani. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma AF Elbasani 2026/2027

Aktualna forma: DD — 0W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - AF Elbasani 2026/2027

Ile goli strzelił AF Elbasani w sezonie 2026/2027?

AF Elbasani strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 1 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli AF Elbasani w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów AF Elbasani — 0 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy AF Elbasani gra następny mecz?

Następny mecz AF Elbasani to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze AF Elbasani i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS AF Elbasani w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów AF Elbasani (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans AF Elbasani u siebie w sezonie 2026/2027?

AF Elbasani wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze AF Elbasani?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz AF Elbasani — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
000000
4
000000
5
000000
6
000000
7
000000
8
000000
9
000000
10
000000
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
000000
16
000000
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
000000
22
000000
23
000000
24
000000
25
000000
26
000000
27
000000
28
000000
29
000000
30
000000
31
000000
32
000000
33
000000
34
000000
35
000000
36
000000

Informacje o AF Elbasani

Oficjalna nazwa klubu

AF Elbasani

Skrót

ELB

Kraj

Albania

Aktualny trener

Ivan Gvozdenovic

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator