
Następny mecz
Stars League
Al Gharafa
07.11.2026

Al Duhail
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Stars League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.76
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.76
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
63%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
63%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
DobraCzyste konta
38% meczów
38%
DobraStrzały
Na mecz
16.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.38
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
25%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.88
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.13
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Stars League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Al Gharafa Attacking
2026/27
Legends
Al Gharafa Defending
2026/27
Legends
Al Gharafa — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.76
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Al Gharafa — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.76
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Al Gharafa strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.25

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.92

Kartki dla
Śr. ligi 1.96

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.96
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.98

Śr. strzały celne
Śr. ligi 11.04

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 36.82
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Al Gharafa 2026/2027 — Stars League
Al Gharafa zajmuje obecnie 8th w Stars League z 9 punktami w 8 meczach (2W 3D 3L). Al Gharafa strzelił 10 goli i stracił 13 — różnica bramek -3. Średnia 1.13 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Al Gharafa na SmartBet.
Statystyki goli Al Gharafa 2026/2027
Al Gharafa średnio strzela 1.25 i traci 1.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 3.50 straconych.
Typy i value bety Al Gharafa 2026/2027
SmartBet generuje typy Al Gharafa na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (63%) oraz gol Al Gharafa (75%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Stars League.
Statystyki BTTS i czystych kont Al Gharafa 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Al Gharafa. Czyste konta w 38% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Al Gharafa 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Al Gharafa. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 63%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Stars League.
Forma Al Gharafa 2026/2027
Aktualna forma: DLDDW — 1W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 3D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Stars League.
Najczęściej zadawane pytania - Al Gharafa 2026/2027
Ile goli strzelił Al Gharafa w sezonie 2026/2027?
Al Gharafa strzelił 10 goli w 8 meczach — średnio 1.25 na mecz. Stracił 13 (1.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Stars League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Al Gharafa w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 63% meczów Al Gharafa — 5 z 8 spotkań w Stars League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Al Gharafa gra następny mecz?
Następny mecz Al Gharafa to Al Duhail 07.11.2026 o 16:30 (Grand Hamad Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Al Gharafa i terminarz Stars League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Al Gharafa w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Al Gharafa (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Stars League.
Jaki jest bilans Al Gharafa u siebie w sezonie 2026/2027?
Al Gharafa wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 1.17 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Al Gharafa?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Al Gharafa — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Stars League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 6 | 0 | 2 | +17 | 18 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +13 | 18 | |
3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
4 | 8 | 3 | 4 | 1 | +8 | 13 | |
5 | 8 | 3 | 2 | 3 | -1 | 11 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
7 | 8 | 2 | 3 | 3 | +1 | 9 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | -4 | 9 | |
10 | 8 | 2 | 1 | 5 | -12 | 7 | |
11 | 8 | 1 | 3 | 4 | -9 | 6 | |
12 | 8 | 0 | 1 | 7 | -19 | 1 |
Informacje o Al Gharafa
Oficjalna nazwa klubu
Al Gharafa
Skrót
GHA
Kraj
Qatar
Aktualny trener
Pedro Rui da Mota Vieira Martins
Rok założenia
1979
Stadion
Grand Hamad Stadium
Adres stadionu
Al-Muntazah Street, New Slata
Pojemność stadionu
44400
Inne drużyny Stars League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











