
Następny mecz
Stars League
Al Shamal SC
07.11.2026

Al Sailiya
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Stars League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.76
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.76
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
63%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
40%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
10.13
DobraStrzały celne
Na mecz
3.25
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
38%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.38
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.75
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Stars League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Al Sailiya Attacking
2026/27
Legends
Al Sailiya Defending
2026/27
Legends
Al Sailiya — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.76
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Al Sailiya — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.76
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Al Sailiya strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.25

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.92

Kartki dla
Śr. ligi 1.96

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.96
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.98

Śr. strzały celne
Śr. ligi 11.04

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 36.82
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Al Sailiya 2026/2027 — Stars League
Al Sailiya zajmuje obecnie 12th w Stars League z 1 punktami w 8 meczach (0W 1D 7L). Al Sailiya strzelił 9 goli i stracił 28 — różnica bramek -19. Średnia 0.13 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Al Sailiya na SmartBet.
Statystyki goli Al Sailiya 2026/2027
Al Sailiya średnio strzela 1.13 i traci 3.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 1.40 strzelonych · 3.60 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 3.33 straconych.
Typy i value bety Al Sailiya 2026/2027
SmartBet generuje typy Al Sailiya na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (63%) oraz gol Al Sailiya (63%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Stars League.
Statystyki BTTS i czystych kont Al Sailiya 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Al Sailiya. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Al Sailiya 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów Al Sailiya. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 63% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Stars League.
Forma Al Sailiya 2026/2027
Aktualna forma: LLDLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 4L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Stars League.
Najczęściej zadawane pytania - Al Sailiya 2026/2027
Ile goli strzelił Al Sailiya w sezonie 2026/2027?
Al Sailiya strzelił 9 goli w 8 meczach — średnio 1.13 na mecz. Stracił 28 (3.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Stars League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Al Sailiya w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów Al Sailiya — 6 z 8 spotkań w Stars League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Al Sailiya gra następny mecz?
Następny mecz Al Sailiya to Al Shamal SC 07.11.2026 o 14:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Al Sailiya i terminarz Stars League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Al Sailiya w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Al Sailiya (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Stars League.
Jaki jest bilans Al Sailiya u siebie w sezonie 2026/2027?
Al Sailiya wygrał 0 z 5 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 4. Średnio strzela 1.40 i traci 3.60 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Al Sailiya?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Al Sailiya — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Stars League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 6 | 0 | 2 | +17 | 18 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +13 | 18 | |
3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
4 | 8 | 3 | 4 | 1 | +8 | 13 | |
5 | 8 | 3 | 2 | 3 | -1 | 11 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
7 | 8 | 2 | 3 | 3 | +1 | 9 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | -4 | 9 | |
10 | 8 | 2 | 1 | 5 | -12 | 7 | |
11 | 8 | 1 | 3 | 4 | -9 | 6 | |
12 | 8 | 0 | 1 | 7 | -19 | 1 |
Informacje o Al Sailiya
Oficjalna nazwa klubu
Al Sailiya
Skrót
SAL
Kraj
Qatar
Aktualny trener
Majdi Abdullah Siddiq
Rok założenia
1995
Stadion
Thani Bin Jassim Stadium
Adres stadionu
Al-Maszhabiliya Street
Pojemność stadionu
21175
Inne drużyny Stars League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









