
Następny mecz
Premier League
Zorya Luhansk
17.10.2026

Chornomorets
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Premier League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.19
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.19
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
14%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
29%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
43%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
43%
DobraCzyste konta
29% meczów
29%
ŚredniaStrzały
Na mecz
4.71
ZłaStrzały celne
Na mecz
1.86
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
43%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
2.71
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.86
ZłaChornomorets Attacking
2026/27
Legends
Chornomorets Defending
2026/27
Legends
Chornomorets — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.19
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Chornomorets — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.19
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Chornomorets strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.02

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.51

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.51
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.00

Kartki dla
Śr. ligi 2.00

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.00
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 16.48

Śr. strzały celne
Śr. ligi 6.60

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.05
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Chornomorets 2026/2027 — Premier League
Chornomorets zajmuje obecnie 14th w Premier League z 5 punktami w 7 meczach (1W 2D 4L). Chornomorets strzelił 4 goli i stracił 9 — różnica bramek -5. Średnia 0.71 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Chornomorets na SmartBet.
Statystyki goli Chornomorets 2026/2027
Chornomorets średnio strzela 0.57 i traci 1.29 gola na mecz. Over 2.5 pada w 29% meczów. BTTS w 43% spotkań. U siebie: 0.80 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Chornomorets 2026/2027
SmartBet generuje typy Chornomorets na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (29%), BTTS (43%) oraz gol Chornomorets (57%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Premier League.
Statystyki BTTS i czystych kont Chornomorets 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Chornomorets. Czyste konta w 29% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Chornomorets 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 71% meczów Chornomorets. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 14%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.
Forma Chornomorets 2026/2027
Aktualna forma: WDLDL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.
Najczęściej zadawane pytania - Chornomorets 2026/2027
Ile goli strzelił Chornomorets w sezonie 2026/2027?
Chornomorets strzelił 4 goli w 7 meczach — średnio 0.57 na mecz. Stracił 9 (1.29 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Chornomorets w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 29% meczów Chornomorets — 2 z 7 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Chornomorets gra następny mecz?
Następny mecz Chornomorets to Zorya Luhansk 17.10.2026 o 10:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Chornomorets i terminarz Premier League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Chornomorets w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Chornomorets (3 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.
Jaki jest bilans Chornomorets u siebie w sezonie 2026/2027?
Chornomorets wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 0.80 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Chornomorets?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Chornomorets — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 0 | 1 | +14 | 21 | |
2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
3 | 7 | 5 | 1 | 1 | +5 | 16 | |
4 | 7 | 5 | 0 | 2 | +9 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +9 | 14 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
7 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 8 | 1 | 5 | 2 | -2 | 8 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | -2 | 8 | |
11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
12 | 7 | 1 | 4 | 2 | -1 | 7 | |
13 | 6 | 1 | 2 | 3 | -3 | 5 | |
14 | 7 | 1 | 2 | 4 | -5 | 5 | |
15 | 7 | 0 | 4 | 3 | -10 | 4 | |
16 | 8 | 0 | 2 | 6 | -14 | 2 |
Informacje o Chornomorets
Oficjalna nazwa klubu
Chornomorets
Skrót
CHO
Kraj
Ukraine
Aktualny trener
Roman Grigorchuk
Rok założenia
1936
Stadion
Stadion Chornomorets
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
34164
Inne drużyny Premier League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027













