
Następny mecz
Premier League
Karpaty
18.10.2026

Epitsentr Dunayivtsi
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Premier League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.19
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.19
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
13%
Bardzo złaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
6.88
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.50
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
63%
DobraRzuty rożne dla
Na mecz
4.75
DobraKartki dla
Na mecz
1.88
ZłaEpitsentr Dunayivtsi Attacking
2026/27
Legends
Epitsentr Dunayivtsi Defending
2026/27
Legends
Epitsentr Dunayivtsi — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.19
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Epitsentr Dunayivtsi — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.19
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Epitsentr Dunayivtsi strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.02

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.51

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.51
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.00

Kartki dla
Śr. ligi 2.00

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.00
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 16.48

Śr. strzały celne
Śr. ligi 6.60

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.05
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027 — Premier League
Epitsentr Dunayivtsi zajmuje obecnie 11th w Premier League z 8 punktami w 8 meczach (2W 2D 4L). Epitsentr Dunayivtsi strzelił 7 goli i stracił 10 — różnica bramek -3. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Epitsentr Dunayivtsi na SmartBet.
Statystyki goli Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
Epitsentr Dunayivtsi średnio strzela 0.88 i traci 1.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 13% spotkań. U siebie: 0.60 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
SmartBet generuje typy Epitsentr Dunayivtsi na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (13%) oraz gol Epitsentr Dunayivtsi (38%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Premier League.
Statystyki BTTS i czystych kont Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 13% meczów Epitsentr Dunayivtsi. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Epitsentr Dunayivtsi. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 13% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 63%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.
Forma Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
Aktualna forma: WDLLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.
Najczęściej zadawane pytania - Epitsentr Dunayivtsi 2026/2027
Ile goli strzelił Epitsentr Dunayivtsi w sezonie 2026/2027?
Epitsentr Dunayivtsi strzelił 7 goli w 8 meczach — średnio 0.88 na mecz. Stracił 10 (1.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Epitsentr Dunayivtsi w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Epitsentr Dunayivtsi — 4 z 8 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Epitsentr Dunayivtsi gra następny mecz?
Następny mecz Epitsentr Dunayivtsi to Karpaty 18.10.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Epitsentr Dunayivtsi i terminarz Premier League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Epitsentr Dunayivtsi w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 13% meczów Epitsentr Dunayivtsi (1 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.
Jaki jest bilans Epitsentr Dunayivtsi u siebie w sezonie 2026/2027?
Epitsentr Dunayivtsi wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 0.60 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Epitsentr Dunayivtsi?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Epitsentr Dunayivtsi — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 0 | 1 | +14 | 21 | |
2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
3 | 7 | 5 | 1 | 1 | +5 | 16 | |
4 | 7 | 5 | 0 | 2 | +9 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +9 | 14 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
7 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 8 | 1 | 5 | 2 | -2 | 8 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | -2 | 8 | |
11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
12 | 7 | 1 | 4 | 2 | -1 | 7 | |
13 | 6 | 1 | 2 | 3 | -3 | 5 | |
14 | 7 | 1 | 2 | 4 | -5 | 5 | |
15 | 7 | 0 | 4 | 3 | -10 | 4 | |
16 | 8 | 0 | 2 | 6 | -14 | 2 |
Informacje o Epitsentr Dunayivtsi
Oficjalna nazwa klubu
Epitsentr Dunayivtsi
Skrót
Kraj
Ukraine
Aktualny trener
Serhiy Nahornyak
Rok założenia
Stadion
Tonkocheyev Stadium
Adres stadionu
Hrushevsky Avenue, 29 Kamianets-Podilskyi
Pojemność stadionu
2500
Inne drużyny Premier League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027













