Dečić

Dečić Statystyki 2026/2027 Europa Conference League

LLLLL

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

61%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

8.50

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.00

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

10.50

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Europa Conference League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Dečić Attacking

2026/27

Legends

Dečić
League average

Dečić Defending

2026/27

Legends

Dečić
League average

Dečić — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

Dečić — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Dečić strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
100%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
50%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Dečić

Śr. łączne rzuty rożne

12.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.66

Bardzo dobra

Dečić

Rzuty rożne dla

10.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo dobra

Dečić

Rzuty rożne przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Powyżej 11.5
100%
100%
100%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Dečić

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Średnia

Dečić

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo zła

Dečić

Kartki przeciw

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Dečić

Śr. łączne strzały

13.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.69

Bardzo zła

Dečić

Śr. strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Bardzo zła

Dečić

Śr. skuteczność strzałów

23%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.56

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Dečić

Statystyki Dečić 2026/2027 — Europa Conference League

Dečić zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Dečić strzelił 1 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dečić na SmartBet.

Statystyki goli Dečić 2026/2027

Dečić średnio strzela 0.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Dečić 2026/2027

SmartBet generuje typy Dečić na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Dečić (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Dečić 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Dečić. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Dečić 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Dečić. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Dečić 2026/2027

Aktualna forma: LLLLL — 0W 0D 5L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Dečić 2026/2027

Ile goli strzelił Dečić w sezonie 2026/2027?

Dečić strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dečić w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Dečić — 1 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Dečić gra następny mecz?

Następny mecz Dečić to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dečić i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Dečić w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Dečić (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Dečić u siebie w sezonie 2026/2027?

Dečić wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Dečić?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dečić — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+43
2
1100+33
3
1100+23
4
1100+23
5
1100+23
6
1100+23
7
1100+13
8
1100+13
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
1100+13
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-10
30
1001-10
31
1001-20
32
1001-20
33
1001-20
34
1001-20
35
1001-30
36
1001-40
Nadchodzące

Informacje o Dečić

Oficjalna nazwa klubu

Dečić

Skrót

DEČ

Kraj

Montenegro

Aktualny trener

Ivan Brnović

Rok założenia

1926

Stadion

Stadion Tuško Polje

Adres stadionu

Tuzi bb

Pojemność stadionu

2000

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator