
Następny mecz
Premier Division
Drogheda United
16.10.2026

Derry City
Podsumowanie sezonu
2026 • Premier Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
28%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
63%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
28% meczów
28%
ŚredniaStrzały
Na mecz
13.72
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.84
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
22%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.75
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.75
ŚredniaDerry City Attacking
2026/27
Legends
Derry City Defending
2026/27
Legends
Derry City — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Derry City — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Derry City strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.26

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.31

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.88

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.41
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Derry City 2026 — Premier Division
Derry City zajmuje obecnie 5th w Premier Division z 41 punktami w 32 meczach (9W 14D 9L). Derry City strzelił 45 goli i stracił 42 — różnica bramek +3. Średnia 1.28 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Derry City na SmartBet.
Statystyki goli Derry City 2026
Derry City średnio strzela 1.41 i traci 1.31 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 1.69 strzelonych · 1.19 straconych. Na wyjeździe: 1.13 strzelonych · 1.44 straconych.
Typy i value bety Derry City 2026
SmartBet generuje typy Derry City na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (63%) oraz gol Derry City (78%). Skuteczność u siebie: 44% · Na wyjeździe: 13%. Zobacz wszystkie typy Premier Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Derry City 2026
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Derry City. Czyste konta w 28% spotkań (u siebie 38% · na wyjeździe 19%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Derry City 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 72% meczów Derry City. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 16% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 47%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier Division.
Forma Derry City 2026
Aktualna forma: LDWDW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 6D 3L w 16 meczach. Na wyjeździe: 2W 8D 6L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier Division.
Najczęściej zadawane pytania - Derry City 2026
Ile goli strzelił Derry City w sezonie 2026?
Derry City strzelił 45 goli w 32 meczach — średnio 1.41 na mecz. Stracił 42 (1.31 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Derry City w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Derry City — 16 z 32 spotkań w Premier Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Derry City gra następny mecz?
Następny mecz Derry City to Drogheda United 16.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Derry City i terminarz Premier Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Derry City w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Derry City (20 z 32 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier Division.
Jaki jest bilans Derry City u siebie w sezonie 2026?
Derry City wygrał 7 z 16 meczów u siebie (44%), zremisował 6 i przegrał 3. Średnio strzela 1.69 i traci 1.19 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Derry City?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Derry City — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 18 | 8 | 6 | +20 | 62 | |
2 | 32 | 17 | 8 | 7 | +27 | 59 | |
3 | 32 | 17 | 8 | 7 | +19 | 59 | |
4 | 33 | 10 | 13 | 10 | +1 | 43 | |
5 | 32 | 9 | 14 | 9 | +3 | 41 | |
6 | 33 | 10 | 11 | 12 | -5 | 41 | |
7 | 32 | 9 | 11 | 12 | -6 | 38 | |
8 | 32 | 7 | 13 | 12 | -10 | 34 | |
9 | 33 | 8 | 10 | 15 | -15 | 34 | |
10 | 33 | 5 | 8 | 20 | -34 | 23 |
Informacje o Derry City
Oficjalna nazwa klubu
Derry City
Skrót
DER
Kraj
Northern Ireland
Aktualny trener
Tiernan Lynch
Rok założenia
1928
Stadion
Brandywell Stadium
Adres stadionu
Lone Moor Road
Pojemność stadionu
2000
Inne drużyny Premier Division
Statystyki, typy i mecze · 2026







