
Następny mecz

Kilmarnock
29.08.2026

Dundee United
Podsumowanie sezonu
2026/27 • Premier League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
33%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
57%
Bardzo dobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
15.33
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
2.67
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
67%
DobraRzuty rożne dla
Na mecz
4.33
DobraKartki dla
Na mecz
2.33
ŚredniaDundee United Attacking
2026/27
Legends
Dundee United Defending
2026/27
Legends
Dundee United — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Dundee United — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Dundee United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Goals & BTTS Predictions
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Fulltime | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Both Teams To Score | |||
| Both Teams Not To Score |
Corners Stats

Avg. Total Corners
Śr. ligi 10.38

Corners For
Śr. ligi 5.19

Corners Against
Śr. ligi 5.19
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Cards Stats

Avg. Total Cards
Śr. ligi 3.70

Cards For
Śr. ligi 1.85

Cards Against
Śr. ligi 1.85
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Shots Stats

Avg. Total Shots
Śr. ligi 29.00

Avg. Shots on Target
Śr. ligi 8.92

Avg. Shot Accuracy
Śr. ligi 30.76
| Over Match Shots on Target | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |
Tabela Premiership
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | +3 | 6 | |
3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | |
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | |
5 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 | |
6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
8 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | |
9 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
10 | 2 | 0 | 1 | 1 | -2 | 1 | |
11 | 3 | 0 | 1 | 2 | -6 | 1 | |
12 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 |
Informacje o Dundee United
Oficjalna nazwa klubu
Dundee United
Skrót
DUD
Kraj
Scotland
Aktualny trener
Jim Goodwin
Rok założenia
1909
Stadion
Tannadice Park
Adres stadionu
Tannadice Street
Pojemność stadionu
14268
Inne drużyny Premiership
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









