Étoile du Congo

Étoile du Congo Statystyki 2007 CAF Champions League

LDWDL

Podsumowanie sezonu

2007 • CAF Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.09

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.09

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

25%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

25%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2007 • CAF Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Étoile du Congo Attacking

2026/27

Legends

Étoile du Congo
League average

Étoile du Congo Defending

2026/27

Legends

Étoile du Congo
League average

Étoile du Congo — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.09

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
36 min
0 min
72 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Bez gola
0%
100%
50%

Étoile du Congo — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.09

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
60 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 straconych
0%
50%
25%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
0%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Étoile du Congo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
50%
75%
Powyżej 2.5
50%
0%
25%
Powyżej 3.5
50%
0%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
25%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
75%

Statystyki rzutów rożnych

Étoile du Congo

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Étoile du Congo

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Étoile du Congo

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Étoile du Congo

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Étoile du Congo

Statystyki Étoile du Congo 2007 — CAF Champions League

Étoile du Congo zajmuje obecnie {position}{suffix} w CAF Champions League z 0 punktami w 4 meczach (2W 0D 2L). Étoile du Congo strzelił 5 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Étoile du Congo na SmartBet.

Statystyki goli Étoile du Congo 2007

Étoile du Congo średnio strzela 1.25 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 1.50 straconych.

Typy i value bety Étoile du Congo 2007

SmartBet generuje typy Étoile du Congo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (25%) oraz gol Étoile du Congo (50%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy CAF Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont Étoile du Congo 2007

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Étoile du Congo. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Étoile du Congo 2007

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Étoile du Congo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy CAF Champions League.

Forma Étoile du Congo 2007

Aktualna forma: LDWDL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy CAF Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - Étoile du Congo 2007

Ile goli strzelił Étoile du Congo w sezonie 2007?

Étoile du Congo strzelił 5 goli w 4 meczach — średnio 1.25 na mecz. Stracił 4 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Étoile du Congo w sezonie 2007?

Over 2.5 goli pada w 25% meczów Étoile du Congo — 1 z 4 spotkań w CAF Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Étoile du Congo gra następny mecz?

Następny mecz Étoile du Congo to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Étoile du Congo i terminarz CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Étoile du Congo w sezonie 2007?

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Étoile du Congo (1 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS CAF Champions League.

Jaki jest bilans Étoile du Congo u siebie w sezonie 2007?

Étoile du Congo wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Étoile du Congo?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Étoile du Congo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela CAF Champions League

Go to CAF Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6402+412
2
6321+411
3
6312+210
4
6312+310
5
6213-17
6
6213-27
7
6123-45
8
6123-65

Informacje o Étoile du Congo

Oficjalna nazwa klubu

Étoile du Congo

Skrót

Kraj

Republic of the Congo

Aktualny trener

Barthélémy Ngatsono

Rok założenia

Stadion

Stade Alphonse Massamba-Débat

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

33037

Inne drużyny CAF Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2007

Mecze
Typy
Value Bets
Generator