Etoile du Sahel

Etoile du Sahel Statystyki 2026/2027 Ligue 1

WLLDW

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
Etoile du Sahel

Etoile du Sahel

Dzisiaj

CS Sfaxien

CS Sfaxien

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

9.83

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.67

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Etoile du Sahel Attacking

2026/27

Legends

Etoile du Sahel
League average

Etoile du Sahel Defending

2026/27

Legends

Etoile du Sahel
League average

Etoile du Sahel — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
68 min
77 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
67%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
67%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
33%
33%
33%

Etoile du Sahel — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
54 min
68 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
33%
17%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
17%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Etoile du Sahel strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
14%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
43%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
14%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
67%
67%
Powyżej 2.5
33%
67%
50%
Powyżej 3.5
0%
33%
17%
Powyżej 4.5
0%
33%
17%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
67%
67%
Oba zespoły nie strzelą
33%
33%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Etoile du Sahel

Śr. łączne rzuty rożne

11.33/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Bardzo dobra

Etoile du Sahel

Rzuty rożne dla

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

Etoile du Sahel

Rzuty rożne przeciw

5.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
83%
Powyżej 8.5
33%
100%
67%
Powyżej 9.5
33%
67%
50%
Powyżej 10.5
33%
67%
50%
Powyżej 11.5
33%
67%
50%
Powyżej 12.5
33%
33%
33%

Statystyki kartek

Etoile du Sahel

Śr. łączne kartki

4.33/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

Etoile du Sahel

Kartki dla

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Średnia

Etoile du Sahel

Kartki przeciw

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
100%
83%
Powyżej 3.5
67%
100%
83%
Powyżej 4.5
33%
67%
50%
Powyżej 5.5
0%
33%
17%
Powyżej 6.5
0%
33%
17%

Statystyki strzałów

Etoile du Sahel

Śr. łączne strzały

17.33/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Średnia

Etoile du Sahel

Śr. strzały celne

7.33/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Średnia

Etoile du Sahel

Śr. skuteczność strzałów

42%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
33%
67%
50%
Powyżej 7.5
33%
67%
50%
Powyżej 8.5
0%
67%
33%
Powyżej 9.5
0%
33%
17%
Powyżej 10.5
0%
33%
17%
Etoile du Sahel

Statystyki Etoile du Sahel 2026/2027 — Ligue 1

Etoile du Sahel zajmuje obecnie 11th w Ligue 1 z 7 punktami w 6 meczach (2W 1D 3L). Etoile du Sahel strzelił 7 goli i stracił 8 — różnica bramek -1. Średnia 1.17 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Etoile du Sahel na SmartBet.

Statystyki goli Etoile du Sahel 2026/2027

Etoile du Sahel średnio strzela 1.17 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Etoile du Sahel 2026/2027

SmartBet generuje typy Etoile du Sahel na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (67%) oraz gol Etoile du Sahel (67%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Etoile du Sahel 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Etoile du Sahel. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Etoile du Sahel 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 83% meczów Etoile du Sahel. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma Etoile du Sahel 2026/2027

Aktualna forma: WDLLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - Etoile du Sahel 2026/2027

Ile goli strzelił Etoile du Sahel w sezonie 2026/2027?

Etoile du Sahel strzelił 7 goli w 6 meczach — średnio 1.17 na mecz. Stracił 8 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Etoile du Sahel w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Etoile du Sahel — 3 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Etoile du Sahel gra następny mecz?

Następny mecz Etoile du Sahel to CS Sfaxien 07.11.2026 o 13:30 (Stade Olympique de Sousse). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Etoile du Sahel i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Etoile du Sahel w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Etoile du Sahel (4 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans Etoile du Sahel u siebie w sezonie 2026/2027?

Etoile du Sahel wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Etoile du Sahel?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Etoile du Sahel — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
7 lis
H
CS SfaxienCS Sfaxien
12 lis
H
Stade TunisienStade Tunisien
18 lis
A
ES ZarzisES Zarzis
26 lis
H
Ben GuerdaneBen Guerdane
30 lis
A
CA BizertinCA Bizertin

Informacje o Etoile du Sahel

Oficjalna nazwa klubu

Etoile du Sahel

Skrót

SAH

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Lassad Dridi

Rok założenia

1925

Stadion

Stade Olympique de Sousse

Adres stadionu

Route Kalaa Sghira

Pojemność stadionu

30000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator