FC Schaffhausen

FC Schaffhausen Statystyki 2005/2006 Super League

LDLLD

Podsumowanie sezonu

2005/2006 • Super League

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.53
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

19%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

42%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

47%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

39%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2005/2006 • Super League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

FC Schaffhausen Attacking

2026/27

Legends

FC Schaffhausen
League average

FC Schaffhausen Defending

2026/27

Legends

FC Schaffhausen
League average

FC Schaffhausen — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
115 min
90 min
101 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
61%
61%
61%
Powyżej 1.5 goli drużyny
11%
22%
17%
Powyżej 2.5 goli drużyny
6%
11%
8%
Bez gola
39%
39%
39%

FC Schaffhausen — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.53
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
48 min
77 min
59 min
Powyżej 0.5 straconych
89%
61%
75%
Powyżej 1.5 straconych
56%
28%
42%
Powyżej 2.5 straconych
28%
17%
22%
Czyste konto
11%
39%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Schaffhausen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
89%
89%
89%
Powyżej 1.5
83%
67%
75%
Powyżej 2.5
44%
39%
42%
Powyżej 3.5
33%
17%
25%
Powyżej 4.5
17%
6%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
61%
33%
47%
Oba zespoły nie strzelą
39%
67%
53%

Statystyki rzutów rożnych

FC Schaffhausen

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

FC Schaffhausen

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

FC Schaffhausen

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

FC Schaffhausen

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
FC Schaffhausen

Statystyki FC Schaffhausen 2005/2006 — Super League

FC Schaffhausen zajmuje obecnie 8th w Super League z 33 punktami w 36 meczach (7W 12D 17L). FC Schaffhausen strzelił 32 goli i stracił 55 — różnica bramek -23. Średnia 0.92 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Schaffhausen na SmartBet.

Statystyki goli FC Schaffhausen 2005/2006

FC Schaffhausen średnio strzela 0.89 i traci 1.53 gola na mecz. Over 2.5 pada w 42% meczów. BTTS w 47% spotkań. U siebie: 0.78 strzelonych · 1.89 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.17 straconych.

Typy i value bety FC Schaffhausen 2005/2006

SmartBet generuje typy FC Schaffhausen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (42%), BTTS (47%) oraz gol FC Schaffhausen (61%). Skuteczność u siebie: 6% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Super League.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Schaffhausen 2005/2006

Obie drużyny strzeliły w 47% meczów FC Schaffhausen. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 11% · na wyjeździe 39%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Schaffhausen 2005/2006

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów FC Schaffhausen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Super League.

Forma FC Schaffhausen 2005/2006

Aktualna forma: LDDLL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 7D 10L w 18 meczach. Na wyjeździe: 6W 5D 7L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Super League.

Najczęściej zadawane pytania - FC Schaffhausen 2005/2006

Ile goli strzelił FC Schaffhausen w sezonie 2005/2006?

FC Schaffhausen strzelił 32 goli w 36 meczach — średnio 0.89 na mecz. Stracił 55 (1.53 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Super League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Schaffhausen w sezonie 2005/2006?

Over 2.5 goli pada w 42% meczów FC Schaffhausen — 15 z 36 spotkań w Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Schaffhausen gra następny mecz?

Następny mecz FC Schaffhausen to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Schaffhausen i terminarz Super League.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Schaffhausen w sezonie 2005/2006?

Obie drużyny strzeliły w 47% meczów FC Schaffhausen (17 z 36 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Super League.

Jaki jest bilans FC Schaffhausen u siebie w sezonie 2005/2006?

FC Schaffhausen wygrał 1 z 18 meczów u siebie (6%), zremisował 7 i przegrał 10. Średnio strzela 0.78 i traci 1.89 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Schaffhausen?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Schaffhausen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Super League

Go to Super League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
362394+5078
2
362394+4578
3
3617118+1462
4
3514138+1255
5
3614715-349
6
3611718-540
7
3681117-3435
8
3671217-2333
9
369522-2632
10
358621-3030

Informacje o FC Schaffhausen

Oficjalna nazwa klubu

FC Schaffhausen

Skrót

Kraj

Switzerland

Aktualny trener

Fabio Digenti

Rok założenia

1896

Stadion

LIPO Park Schaffhausen

Adres stadionu

Industriestrasse

Pojemność stadionu

4200

Inne drużyny Super League

Statystyki, typy i mecze · 2005/2006

Mecze
Typy
Value Bets
Generator