Fomget Gençlik W

Fomget Gençlik W Statystyki 2023/2024 UEFA Women's Champions League

WLWWW

Podsumowanie sezonu

2023/2024 • UEFA Women's Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
3.50
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

24%

Zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

3.50

Zła

Strzały celne

Na mecz

1.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.50

Średnia

Kartki dla

Na mecz

0.50

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2023/2024 • UEFA Women's Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Fomget Gençlik W Attacking

2026/27

Legends

Fomget Gençlik W
League average

Fomget Gençlik W Defending

2026/27

Legends

Fomget Gençlik W
League average

Fomget Gençlik W — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
3.50
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
26 min
26 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
50%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

Fomget Gençlik W — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.84

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
50%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
50%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Fomget Gençlik W strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
29%
46 - 60 min
43%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
14%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
50%
50%
Powyżej 4.5
0%
50%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
50%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
50%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Fomget Gençlik W

Śr. łączne rzuty rożne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.12

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Rzuty rożne dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.56

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Rzuty rożne przeciw

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.56

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
50%
50%
Powyżej 8.5
0%
50%
50%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Fomget Gençlik W

Śr. łączne kartki

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.62

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Kartki dla

0.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.31

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.31

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
50%
50%
Powyżej 3.5
0%
50%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Fomget Gençlik W

Śr. łączne strzały

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 21.22

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Śr. strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.77

Bardzo zła

Fomget Gençlik W

Śr. skuteczność strzałów

50%/ Mecz
x

Śr. ligi 46.04

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Fomget Gençlik W

Statystyki Fomget Gençlik W 2023/2024 — UEFA Women's Champions League

Fomget Gençlik W zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Women's Champions League z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Fomget Gençlik W strzelił 7 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Fomget Gençlik W na SmartBet.

Statystyki goli Fomget Gençlik W 2023/2024

Fomget Gençlik W średnio strzela 3.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 3.50 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Fomget Gençlik W 2023/2024

SmartBet generuje typy Fomget Gençlik W na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol Fomget Gençlik W (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy UEFA Women's Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont Fomget Gençlik W 2023/2024

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Fomget Gençlik W. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Fomget Gençlik W 2023/2024

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Fomget Gençlik W. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Women's Champions League.

Forma Fomget Gençlik W 2023/2024

Aktualna forma: WLWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Women's Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - Fomget Gençlik W 2023/2024

Ile goli strzelił Fomget Gençlik W w sezonie 2023/2024?

Fomget Gençlik W strzelił 7 goli w 2 meczach — średnio 3.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Fomget Gençlik W w sezonie 2023/2024?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Fomget Gençlik W — 2 z 2 spotkań w UEFA Women's Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Fomget Gençlik W gra następny mecz?

Następny mecz Fomget Gençlik W to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Fomget Gençlik W i terminarz UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Fomget Gençlik W w sezonie 2023/2024?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Fomget Gençlik W (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Women's Champions League.

Jaki jest bilans Fomget Gençlik W u siebie w sezonie 2023/2024?

Fomget Gençlik W wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Fomget Gençlik W?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Fomget Gençlik W — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Women's Champions League

Go to UEFA Women's Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6312+210
2
6510+2216
3
6420+1014
4
6420+2014
5
6411+213
6
6312-110
7
6231-39
8
6321+111
9
6123-105
10
6213-67
11
6213+17
12
614107
13
6015-121
14
6123-15
15
6015-51
16
6015-201

Informacje o Fomget Gençlik W

Oficjalna nazwa klubu

Fomget Gençlik W

Skrót

Kraj

Turkey

Aktualny trener

Siyasat Əsgərov

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny UEFA Women's Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2023/2024

Mecze
Typy
Value Bets
Generator