Kapfenberger SV

Kapfenberger SV Statystyki 2008/2009 Admiral Bundesliga

LLLDL

Podsumowanie sezonu

2008/2009 • Admiral Bundesliga

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

28%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

69%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

61%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

8% meczów

8%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2008/2009 • Admiral Bundesliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Kapfenberger SV Attacking

2026/27

Legends

Kapfenberger SV
League average

Kapfenberger SV Defending

2026/27

Legends

Kapfenberger SV
League average

Kapfenberger SV — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
77 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
72%
61%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
28%
39%
Powyżej 2.5 goli drużyny
22%
17%
19%
Bez gola
28%
39%
33%

Kapfenberger SV — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
32 min
40 min
Powyżej 0.5 straconych
94%
89%
92%
Powyżej 1.5 straconych
50%
83%
67%
Powyżej 2.5 straconych
17%
44%
31%
Czyste konto
6%
11%
8%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Kapfenberger SV strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
10%
31 - 45 min
27%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
23%
76 - 90 min
15%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
94%
97%
Powyżej 1.5
94%
94%
94%
Powyżej 2.5
61%
78%
69%
Powyżej 3.5
39%
50%
44%
Powyżej 4.5
17%
28%
22%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
56%
61%
Oba zespoły nie strzelą
33%
44%
39%

Statystyki rzutów rożnych

Kapfenberger SV

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Kapfenberger SV

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Kapfenberger SV

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Kapfenberger SV

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.41

Bardzo zła

Kapfenberger SV

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.21

Bardzo zła

Kapfenberger SV

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.21

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Kapfenberger SV

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Kapfenberger SV

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Kapfenberger SV

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Kapfenberger SV

Statystyki Kapfenberger SV 2008/2009 — Admiral Bundesliga

Kapfenberger SV zajmuje obecnie 8th w Admiral Bundesliga z 36 punktami w 36 meczach (10W 6D 20L). Kapfenberger SV strzelił 48 goli i stracił 81 — różnica bramek -33. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Kapfenberger SV na SmartBet.

Statystyki goli Kapfenberger SV 2008/2009

Kapfenberger SV średnio strzela 1.33 i traci 2.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS w 61% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 1.17 strzelonych · 2.83 straconych.

Typy i value bety Kapfenberger SV 2008/2009

SmartBet generuje typy Kapfenberger SV na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (69%), BTTS (61%) oraz gol Kapfenberger SV (67%). Skuteczność u siebie: 39% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy Admiral Bundesliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Kapfenberger SV 2008/2009

Obie drużyny strzeliły w 61% meczów Kapfenberger SV. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 6% · na wyjeździe 11%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Kapfenberger SV 2008/2009

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 83% meczów Kapfenberger SV. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 42% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Admiral Bundesliga.

Forma Kapfenberger SV 2008/2009

Aktualna forma: WWDLL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 4D 7L w 18 meczach. Na wyjeździe: 3W 2D 13L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Admiral Bundesliga.

Najczęściej zadawane pytania - Kapfenberger SV 2008/2009

Ile goli strzelił Kapfenberger SV w sezonie 2008/2009?

Kapfenberger SV strzelił 48 goli w 36 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 81 (2.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Admiral Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Kapfenberger SV w sezonie 2008/2009?

Over 2.5 goli pada w 69% meczów Kapfenberger SV — 25 z 36 spotkań w Admiral Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Kapfenberger SV gra następny mecz?

Następny mecz Kapfenberger SV to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Kapfenberger SV i terminarz Admiral Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Kapfenberger SV w sezonie 2008/2009?

Obie drużyny strzeliły w 61% meczów Kapfenberger SV (22 z 36 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Admiral Bundesliga.

Jaki jest bilans Kapfenberger SV u siebie w sezonie 2008/2009?

Kapfenberger SV wygrał 7 z 18 meczów u siebie (39%), zremisował 4 i przegrał 7. Średnio strzela 1.50 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Kapfenberger SV?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Kapfenberger SV — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Admiral Bundesliga

Go to Admiral Bundesliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
362358+3674
2
362178+4670
3
3617118+1362
4
3617910+2060
5
3617910+2360
6
3611817-1041
7
3611421-3237
8
3610620-3336
9
368919-2933
10
368622-3430

Informacje o Kapfenberger SV

Oficjalna nazwa klubu

Kapfenberger SV

Skrót

Kraj

Austria

Aktualny trener

Michael Liendl

Rok założenia

1919

Stadion

Franz-Fekete-Stadion

Adres stadionu

J. Brandl-Gasse 25

Pojemność stadionu

9640

Inne drużyny Admiral Bundesliga

Statystyki, typy i mecze · 2008/2009

Mecze
Typy
Value Bets
Generator