La Linguère

La Linguère Statystyki 2010 CAF Champions League

WLLW

Podsumowanie sezonu

2010 • CAF Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
0.75
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.75
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2010 • CAF Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

La Linguère Attacking

2026/27

Legends

La Linguère
League average

La Linguère Defending

2026/27

Legends

La Linguère
League average

La Linguère — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.75
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
0 min
120 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

La Linguère — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.75
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
60 min
120 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
50%
25%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy La Linguère strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
100%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
50%
50%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

La Linguère

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

La Linguère

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

La Linguère

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

La Linguère

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.96

Bardzo zła

La Linguère

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.48

Bardzo zła

La Linguère

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.48

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

La Linguère

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

La Linguère

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

La Linguère

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
La Linguère

Statystyki La Linguère 2010 — CAF Champions League

La Linguère zajmuje obecnie {position}{suffix} w CAF Champions League z 0 punktami w 4 meczach (2W 0D 2L). La Linguère strzelił 3 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy La Linguère na SmartBet.

Statystyki goli La Linguère 2010

La Linguère średnio strzela 0.75 i traci 0.75 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 1.50 straconych.

Typy i value bety La Linguère 2010

SmartBet generuje typy La Linguère na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (0%) oraz gol La Linguère (50%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy CAF Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont La Linguère 2010

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów La Linguère. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy La Linguère 2010

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 25% meczów La Linguère. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy CAF Champions League.

Forma La Linguère 2010

Aktualna forma: WLLW — 2W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy CAF Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - La Linguère 2010

Ile goli strzelił La Linguère w sezonie 2010?

La Linguère strzelił 3 goli w 4 meczach — średnio 0.75 na mecz. Stracił 3 (0.75 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli La Linguère w sezonie 2010?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów La Linguère — 0 z 4 spotkań w CAF Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy La Linguère gra następny mecz?

Następny mecz La Linguère to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze La Linguère i terminarz CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS La Linguère w sezonie 2010?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów La Linguère (0 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS CAF Champions League.

Jaki jest bilans La Linguère u siebie w sezonie 2010?

La Linguère wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.50 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze La Linguère?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz La Linguère — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela CAF Champions League

Go to CAF Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6420+414
2
6411+513
3
6321+111
4
6222-18
5
6132+16
6
6204-16
7
6123-25
8
6105-73

Informacje o La Linguère

Oficjalna nazwa klubu

La Linguère

Skrót

Kraj

Senegal

Aktualny trener

-

Rok założenia

1969

Stadion

Stade Mawade Wade

Adres stadionu

Tali Dex gi

Pojemność stadionu

8000

Inne drużyny CAF Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2010

Mecze
Typy
Value Bets
Generator