ES Sétif

ES Sétif Statystyki 2026/2027 Ligue 1

WLDDW

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
ES Sétif

ES Sétif

07.11.2026

MB Rouissat

MB Rouissat

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.29
x

Śr. ligi 1.05

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.05

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

29%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

43%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

57%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

14% meczów

14%

Zła

Strzały

Na mecz

7.43

Średnia

Strzały celne

Na mecz

4.71

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

43%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.29

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

ES Sétif Attacking

2026/27

Legends

ES Sétif
League average

ES Sétif Defending

2026/27

Legends

ES Sétif
League average

ES Sétif — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.29
x

Śr. ligi 1.05

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
51 min
134 min
70 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
33%
57%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
33%
29%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
0%
14%
Bez gola
25%
67%
43%

ES Sétif — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.05

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
134 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
67%
86%
Powyżej 1.5 straconych
25%
0%
14%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
33%
14%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy ES Sétif strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
22%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
22%
76 - 90 min
44%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
67%
86%
Powyżej 1.5
75%
33%
57%
Powyżej 2.5
50%
33%
43%
Powyżej 3.5
25%
0%
14%
Powyżej 4.5
25%
0%
14%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
33%
57%
Oba zespoły nie strzelą
25%
67%
43%

Statystyki rzutów rożnych

ES Sétif

Śr. łączne rzuty rożne

9.14/ Mecz
x

Śr. ligi 8.71

Średnia

ES Sétif

Rzuty rożne dla

5.29/ Mecz
x

Śr. ligi 4.36

Bardzo dobra

ES Sétif

Rzuty rożne przeciw

3.86/ Mecz
x

Śr. ligi 4.36

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
67%
57%
Powyżej 8.5
50%
33%
43%
Powyżej 9.5
50%
33%
43%
Powyżej 10.5
50%
33%
43%
Powyżej 11.5
50%
33%
43%
Powyżej 12.5
50%
0%
29%

Statystyki kartek

ES Sétif

Śr. łączne kartki

4.14/ Mecz
x

Śr. ligi 4.10

Średnia

ES Sétif

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.05

Średnia

ES Sétif

Kartki przeciw

2.14/ Mecz
x

Śr. ligi 2.05

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
67%
57%
Powyżej 3.5
50%
67%
57%
Powyżej 4.5
50%
67%
57%
Powyżej 5.5
50%
33%
43%
Powyżej 6.5
0%
33%
14%

Statystyki strzałów

ES Sétif

Śr. łączne strzały

14.57/ Mecz
x

Śr. ligi 15.92

Średnia

ES Sétif

Śr. strzały celne

8.29/ Mecz
x

Śr. ligi 8.15

Średnia

ES Sétif

Śr. skuteczność strzałów

57%/ Mecz
x

Śr. ligi 51.19

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
33%
71%
Powyżej 7.5
75%
33%
57%
Powyżej 8.5
50%
33%
43%
Powyżej 9.5
25%
0%
14%
Powyżej 10.5
25%
0%
14%
ES Sétif

Statystyki ES Sétif 2026/2027 — Ligue 1

ES Sétif zajmuje obecnie 9th w Ligue 1 z 8 punktami w 7 meczach (2W 2D 3L). ES Sétif strzelił 9 goli i stracił 7 — różnica bramek +2. Średnia 1.14 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy ES Sétif na SmartBet.

Statystyki goli ES Sétif 2026/2027

ES Sétif średnio strzela 1.29 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 43% meczów. BTTS w 57% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety ES Sétif 2026/2027

SmartBet generuje typy ES Sétif na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (43%), BTTS (57%) oraz gol ES Sétif (57%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont ES Sétif 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów ES Sétif. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy ES Sétif 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 57% meczów ES Sétif. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 43% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 29%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma ES Sétif 2026/2027

Aktualna forma: WDDLW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - ES Sétif 2026/2027

Ile goli strzelił ES Sétif w sezonie 2026/2027?

ES Sétif strzelił 9 goli w 7 meczach — średnio 1.29 na mecz. Stracił 7 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli ES Sétif w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 43% meczów ES Sétif — 3 z 7 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy ES Sétif gra następny mecz?

Następny mecz ES Sétif to MB Rouissat 07.11.2026 o 16:45 (Stade du 8 Mai 1945 (Stif (Sétif))). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze ES Sétif i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS ES Sétif w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów ES Sétif (4 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans ES Sétif u siebie w sezonie 2026/2027?

ES Sétif wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.75 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze ES Sétif?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz ES Sétif — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+517
2
7511+816
3
6510+816
4
8431+315
5
7421+514
6
8422+314
7
7322+311
8
8233-39
9
7223+28
10
822408
11
715108
12
8215-67
13
7124-55
14
8044-64
15
7034-73
16
8035-103
Nadchodzące
7 lis
H
MB RouissatMB Rouissat
19 lis
H
JS El BiarJS El Biar
26 lis
A
Olympique AkbouOlympique Akbou
24 gru
H
USM AlgerUSM Alger
31 gru
A
JS SaouraJS Saoura

Informacje o ES Sétif

Oficjalna nazwa klubu

ES Sétif

Skrót

Kraj

Algeria

Aktualny trener

Hamada Sedki

Rok założenia

1958

Stadion

Stade du 8 Mai 1945 (Stif (Sétif))

Adres stadionu

Pojemność stadionu

25000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator