Liepāja

Liepāja Statystyki 2026/2027 Europa Conference League

LLWWL

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

40%

Dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

8.25

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.25

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.50

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Europa Conference League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Liepāja Attacking

2026/27

Legends

Liepāja
League average

Liepāja Defending

2026/27

Legends

Liepāja
League average

Liepāja — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
60 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
25%

Liepāja — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
45 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
50%
25%
Czyste konto
50%
0%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Liepāja strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
100%
75%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
50%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Liepāja

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.66

Dobra

Liepāja

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo zła

Liepāja

Rzuty rożne przeciw

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
50%
100%
75%
Powyżej 10.5
50%
100%
75%
Powyżej 11.5
50%
50%
50%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Liepāja

Śr. łączne kartki

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Średnia

Liepāja

Kartki dla

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo dobra

Liepāja

Kartki przeciw

1.25/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
50%
25%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Liepāja

Śr. łączne strzały

19.25/ Mecz
x

Śr. ligi 19.69

Średnia

Liepāja

Śr. strzały celne

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Bardzo zła

Liepāja

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.56

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
50%
25%
Powyżej 7.5
0%
50%
25%
Powyżej 8.5
0%
50%
25%
Powyżej 9.5
0%
50%
25%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Liepāja

Statystyki Liepāja 2026/2027 — Europa Conference League

Liepāja zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 4 meczach (2W 0D 2L). Liepāja strzelił 4 goli i stracił 6 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Liepāja na SmartBet.

Statystyki goli Liepāja 2026/2027

Liepāja średnio strzela 1.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Liepāja 2026/2027

SmartBet generuje typy Liepāja na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Liepāja (75%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Liepāja 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Liepāja. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Liepāja 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Liepāja. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Liepāja 2026/2027

Aktualna forma: LLWWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Liepāja 2026/2027

Ile goli strzelił Liepāja w sezonie 2026/2027?

Liepāja strzelił 4 goli w 4 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 6 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Liepāja w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Liepāja — 2 z 4 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Liepāja gra następny mecz?

Następny mecz Liepāja to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Liepāja i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Liepāja w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Liepāja (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Liepāja u siebie w sezonie 2026/2027?

Liepāja wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Liepāja?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Liepāja — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+43
2
1100+33
3
1100+23
4
1100+23
5
1100+23
6
1100+23
7
1100+13
8
1100+13
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
1100+13
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-10
30
1001-10
31
1001-20
32
1001-20
33
1001-20
34
1001-20
35
1001-30
36
1001-40
Nadchodzące

Informacje o Liepāja

Oficjalna nazwa klubu

Liepāja

Skrót

FKL

Kraj

Latvia

Aktualny trener

Cristóbal Emilio Torres Ruíz

Rok założenia

2014

Stadion

Stadions Daugava

Adres stadionu

Piejūras parks 3, Jūrmala ielā

Pojemność stadionu

5083

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Liepāja Statystyki 2026/2027 | SmartBet