Mondorf-les-Bains

Mondorf-les-Bains Statystyki 2026/2027 Europa Conference League

DL

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

9.50

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.00

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Mondorf-les-Bains Attacking

2026/27

Legends

Mondorf-les-Bains
League average

Mondorf-les-Bains Defending

2026/27

Legends

Mondorf-les-Bains
League average

Mondorf-les-Bains — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Mondorf-les-Bains — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Mondorf-les-Bains strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Mondorf-les-Bains

Śr. łączne rzuty rożne

14.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.65

Bardzo dobra

Mondorf-les-Bains

Rzuty rożne dla

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo dobra

Mondorf-les-Bains

Rzuty rożne przeciw

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Powyżej 11.5
0%
100%
50%
Powyżej 12.5
0%
100%
50%

Statystyki kartek

Mondorf-les-Bains

Śr. łączne kartki

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Mondorf-les-Bains

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.10

Średnia

Mondorf-les-Bains

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.10

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Mondorf-les-Bains

Śr. łączne strzały

25.50/ Mecz
x

Śr. ligi 19.04

Bardzo dobra

Mondorf-les-Bains

Śr. strzały celne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.66

Bardzo zła

Mondorf-les-Bains

Śr. skuteczność strzałów

24%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.23

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Mondorf-les-Bains

Statystyki Mondorf-les-Bains 2026/2027 — Europa Conference League

Mondorf-les-Bains zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (0W 1D 1L). Mondorf-les-Bains strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Mondorf-les-Bains na SmartBet.

Statystyki goli Mondorf-les-Bains 2026/2027

Mondorf-les-Bains średnio strzela 1.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Mondorf-les-Bains 2026/2027

SmartBet generuje typy Mondorf-les-Bains na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (100%) oraz gol Mondorf-les-Bains (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Mondorf-les-Bains 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Mondorf-les-Bains. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Mondorf-les-Bains 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Mondorf-les-Bains. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Mondorf-les-Bains 2026/2027

Aktualna forma: DL — 0W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Mondorf-les-Bains 2026/2027

Ile goli strzelił Mondorf-les-Bains w sezonie 2026/2027?

Mondorf-les-Bains strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Mondorf-les-Bains w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Mondorf-les-Bains — 1 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Mondorf-les-Bains gra następny mecz?

Następny mecz Mondorf-les-Bains to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Mondorf-les-Bains i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Mondorf-les-Bains w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Mondorf-les-Bains (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Mondorf-les-Bains u siebie w sezonie 2026/2027?

Mondorf-les-Bains wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Mondorf-les-Bains?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Mondorf-les-Bains — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
000000
4
000000
5
000000
6
000000
7
000000
8
000000
9
000000
10
000000
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
000000
16
000000
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
000000
22
000000
23
000000
24
000000
25
000000
26
000000
27
000000
28
000000
29
000000
30
000000
31
000000
32
000000
33
000000
34
000000
35
000000
36
000000

Informacje o Mondorf-les-Bains

Oficjalna nazwa klubu

Mondorf-les-Bains

Skrót

USM

Kraj

Luxembourg

Aktualny trener

Martin Forkel

Rok założenia

0

Stadion

Stade John Grün

Adres stadionu

Zone de récréation

Pojemność stadionu

3500

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator