
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Europa Conference League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.48
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.48
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
75%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
Bardzo dobraCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
4.25
ZłaStrzały celne
Na mecz
2.00
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
3.25
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.50
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Europa Conference League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Nõmme Kalju Attacking
2026/27
Legends
Nõmme Kalju Defending
2026/27
Legends
Nõmme Kalju — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.48
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Nõmme Kalju — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.48
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Nõmme Kalju strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.66

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.83

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.83
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.12

Kartki dla
Śr. ligi 2.06

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.06
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 19.69

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.79

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 39.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Nõmme Kalju 2026/2027 — Europa Conference League
Nõmme Kalju zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 4 meczach (2W 1D 1L). Nõmme Kalju strzelił 7 goli i stracił 8 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Nõmme Kalju na SmartBet.
Statystyki goli Nõmme Kalju 2026/2027
Nõmme Kalju średnio strzela 1.75 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 3.50 straconych.
Typy i value bety Nõmme Kalju 2026/2027
SmartBet generuje typy Nõmme Kalju na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (75%) oraz gol Nõmme Kalju (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.
Statystyki BTTS i czystych kont Nõmme Kalju 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Nõmme Kalju. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Nõmme Kalju 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Nõmme Kalju. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.
Forma Nõmme Kalju 2026/2027
Aktualna forma: WLDWD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.
Najczęściej zadawane pytania - Nõmme Kalju 2026/2027
Ile goli strzelił Nõmme Kalju w sezonie 2026/2027?
Nõmme Kalju strzelił 7 goli w 4 meczach — średnio 1.75 na mecz. Stracił 8 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Nõmme Kalju w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów Nõmme Kalju — 3 z 4 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Nõmme Kalju gra następny mecz?
Następny mecz Nõmme Kalju to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Nõmme Kalju i terminarz Europa Conference League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Nõmme Kalju w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Nõmme Kalju (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.
Jaki jest bilans Nõmme Kalju u siebie w sezonie 2026/2027?
Nõmme Kalju wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Nõmme Kalju?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Nõmme Kalju — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Europa Conference League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | +4 | 3 | |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | +3 | 3 | |
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | +2 | 3 | |
4 | 1 | 1 | 0 | 0 | +2 | 3 | |
5 | 1 | 1 | 0 | 0 | +2 | 3 | |
6 | 1 | 1 | 0 | 0 | +2 | 3 | |
7 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
8 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
9 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
10 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
11 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
12 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
13 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | |
15 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
17 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
23 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
24 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
25 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
26 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
27 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
28 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
29 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
30 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | |
31 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |
32 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |
33 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |
34 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |
35 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 | |
36 | 1 | 0 | 0 | 1 | -4 | 0 |
Informacje o Nõmme Kalju
Oficjalna nazwa klubu
Nõmme Kalju
Skrót
KAL
Kraj
Estonia
Aktualny trener
Nikita Andreev
Rok założenia
1997
Stadion
Hiiu staadion
Adres stadionu
Pidu tänav 11
Pojemność stadionu
500
Inne drużyny Europa Conference League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027



































