Radnički Kragujevac

Radnički Kragujevac Statystyki 2024/2025 Europa Conference League

LDLW

Podsumowanie sezonu

2024/2025 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

8.50

Średnia

Strzały celne

Na mecz

7.00

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.50

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2024/2025 • Europa Conference League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Radnički Kragujevac Attacking

2026/27

Legends

Radnički Kragujevac
League average

Radnički Kragujevac Defending

2026/27

Legends

Radnički Kragujevac
League average

Radnički Kragujevac — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Radnički Kragujevac — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Radnički Kragujevac strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
50%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Radnički Kragujevac

Śr. łączne rzuty rożne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.53

Średnia

Radnički Kragujevac

Rzuty rożne dla

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo dobra

Radnički Kragujevac

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Radnički Kragujevac

Śr. łączne kartki

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.90

Bardzo dobra

Radnički Kragujevac

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Bardzo dobra

Radnički Kragujevac

Kartki przeciw

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
100%
100%
Powyżej 6.5
0%
100%
50%

Statystyki strzałów

Radnički Kragujevac

Śr. łączne strzały

13.00/ Mecz
x

Śr. ligi 16.00

Bardzo zła

Radnički Kragujevac

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.11

Średnia

Radnički Kragujevac

Śr. skuteczność strzałów

77%/ Mecz
x

Śr. ligi 56.94

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Radnički Kragujevac

Statystyki Radnički Kragujevac 2024/2025 — Europa Conference League

Radnički Kragujevac zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Radnički Kragujevac strzelił 2 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Radnički Kragujevac na SmartBet.

Statystyki goli Radnički Kragujevac 2024/2025

Radnički Kragujevac średnio strzela 1.00 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Radnički Kragujevac 2024/2025

SmartBet generuje typy Radnički Kragujevac na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Radnički Kragujevac (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Radnički Kragujevac 2024/2025

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Radnički Kragujevac. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Radnički Kragujevac 2024/2025

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Radnički Kragujevac. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Radnički Kragujevac 2024/2025

Aktualna forma: LDLW — 1W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Radnički Kragujevac 2024/2025

Ile goli strzelił Radnički Kragujevac w sezonie 2024/2025?

Radnički Kragujevac strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Radnički Kragujevac w sezonie 2024/2025?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Radnički Kragujevac — 1 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Radnički Kragujevac gra następny mecz?

Następny mecz Radnički Kragujevac to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Radnički Kragujevac i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Radnički Kragujevac w sezonie 2024/2025?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Radnički Kragujevac (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Radnički Kragujevac u siebie w sezonie 2024/2025?

Radnički Kragujevac wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Radnički Kragujevac?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Radnički Kragujevac — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6600+2118
2
6420+714
3
6411+1113
4
6411+613
5
6411+413
6
6411+413
7
6402+812
8
6321+711
9
6321+511
10
6321+311
11
6321+311
12
6312+410
13
6312+310
14
6312+110
15
6312+110
16
6312010
17
630309
18
6222-18
19
6222-18
20
6222-38
21
621307
22
621307
23
6213-17
24
6213-37
25
6213-37
26
6132-36
27
6204-36
28
6123-45
29
6123-85
30
6114-64
31
6114-104
32
6105-53
33
6105-93
34
6105-93
35
6033-103
36
6024-92

Informacje o Radnički Kragujevac

Oficjalna nazwa klubu

Radnički Kragujevac

Skrót

RDK

Kraj

Serbia

Aktualny trener

Feda Dudic

Rok założenia

1923

Stadion

Stadion Čika Dača

Adres stadionu

Kralja Milutina 23

Pojemność stadionu

15100

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2024/2025

Mecze
Typy
Value Bets
Generator