
Następny mecz
Pro League
Union Saint-Gilloise
25.10.2026

Cercle Brugge
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Pro League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
63%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
63%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
44%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
14.63
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.25
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
38%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
7.50
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.25
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Pro League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Cercle Brugge Attacking
2026/27
Legends
Cercle Brugge Defending
2026/27
Legends
Cercle Brugge — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Cercle Brugge — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Cercle Brugge strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.08

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.04

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.04
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.39

Kartki dla
Śr. ligi 1.70

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.70
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.86

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.00

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.30
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Cercle Brugge 2026/2027 — Pro League
Cercle Brugge zajmuje obecnie 17th w Pro League z 3 punktami w 8 meczach (0W 3D 5L). Cercle Brugge strzelił 9 goli i stracił 16 — różnica bramek -7. Średnia 0.38 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cercle Brugge na SmartBet.
Statystyki goli Cercle Brugge 2026/2027
Cercle Brugge średnio strzela 1.13 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.25 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 1.75 straconych.
Typy i value bety Cercle Brugge 2026/2027
SmartBet generuje typy Cercle Brugge na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (63%) oraz gol Cercle Brugge (63%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Pro League.
Statystyki BTTS i czystych kont Cercle Brugge 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Cercle Brugge. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Cercle Brugge 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów Cercle Brugge. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 63%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Pro League.
Forma Cercle Brugge 2026/2027
Aktualna forma: LLDLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Pro League.
Najczęściej zadawane pytania - Cercle Brugge 2026/2027
Ile goli strzelił Cercle Brugge w sezonie 2026/2027?
Cercle Brugge strzelił 9 goli w 8 meczach — średnio 1.13 na mecz. Stracił 16 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Pro League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cercle Brugge w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 63% meczów Cercle Brugge — 5 z 8 spotkań w Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Cercle Brugge gra następny mecz?
Następny mecz Cercle Brugge to Union Saint-Gilloise 25.10.2026 o 18:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cercle Brugge i terminarz Pro League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Cercle Brugge w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Cercle Brugge (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Pro League.
Jaki jest bilans Cercle Brugge u siebie w sezonie 2026/2027?
Cercle Brugge wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.00 i traci 2.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Cercle Brugge?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cercle Brugge — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Pro League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
17 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 | |
18 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 |
Informacje o Cercle Brugge
Oficjalna nazwa klubu
Cercle Brugge
Skrót
CBR
Kraj
Belgium
Aktualny trener
Lars Friis
Rok założenia
1899
Stadion
Jan Breydelstadion
Adres stadionu
Koning Leopold III-laan 50, Sint-Andries, Bruges
Pojemność stadionu
29975
Inne drużyny Pro League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















