San Lorenzo

San Lorenzo Statystyki 2026 Liga Profesional de Fútbol

WLLDW

Następny mecz

Liga Profesional de FútbolLiga Profesional de Fútbol
Estudiantes

Estudiantes

18.10.2026

San Lorenzo

San Lorenzo

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Liga Profesional de Fútbol

Gole strzelone

/ Mecz
0.72
x

Śr. ligi 1.08

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.93
x

Śr. ligi 1.08

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

31%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

17%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

28%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

48% meczów

48%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

10.86

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.62

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

41%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.79

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.76

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Liga Profesional de Fútbol

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

San Lorenzo Attacking

2026/27

Legends

San Lorenzo
League average

San Lorenzo Defending

2026/27

Legends

San Lorenzo
League average

San Lorenzo — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.72
x

Śr. ligi 1.08

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
191 min
125 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
79%
40%
59%
Powyżej 1.5 goli drużyny
21%
7%
14%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
21%
60%
41%

San Lorenzo — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.93
x

Śr. ligi 1.08

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
84 min
113 min
97 min
Powyżej 0.5 straconych
43%
60%
52%
Powyżej 1.5 straconych
36%
13%
24%
Powyżej 2.5 straconych
14%
7%
10%
Czyste konto
57%
40%
48%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy San Lorenzo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
5%
31 - 45 min
5%
46 - 60 min
14%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
93%
73%
83%
Powyżej 1.5
50%
33%
41%
Powyżej 2.5
21%
13%
17%
Powyżej 3.5
14%
7%
10%
Powyżej 4.5
14%
0%
7%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
29%
27%
28%
Oba zespoły nie strzelą
71%
73%
72%

Statystyki rzutów rożnych

San Lorenzo

Śr. łączne rzuty rożne

8.41/ Mecz
x

Śr. ligi 8.80

Średnia

San Lorenzo

Rzuty rożne dla

3.79/ Mecz
x

Śr. ligi 4.40

Zła

San Lorenzo

Rzuty rożne przeciw

4.62/ Mecz
x

Śr. ligi 4.40

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
57%
60%
59%
Powyżej 8.5
57%
40%
48%
Powyżej 9.5
50%
40%
45%
Powyżej 10.5
29%
33%
31%
Powyżej 11.5
7%
27%
17%
Powyżej 12.5
7%
13%
10%

Statystyki kartek

San Lorenzo

Śr. łączne kartki

5.55/ Mecz
x

Śr. ligi 4.93

Dobra

San Lorenzo

Kartki dla

2.76/ Mecz
x

Śr. ligi 2.47

Dobra

San Lorenzo

Kartki przeciw

2.79/ Mecz
x

Śr. ligi 2.47

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
86%
87%
86%
Powyżej 4.5
71%
73%
72%
Powyżej 5.5
50%
47%
48%
Powyżej 6.5
29%
20%
24%

Statystyki strzałów

San Lorenzo

Śr. łączne strzały

25.31/ Mecz
x

Śr. ligi 25.35

Średnia

San Lorenzo

Śr. strzały celne

8.38/ Mecz
x

Śr. ligi 8.18

Średnia

San Lorenzo

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.27

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
93%
53%
72%
Powyżej 7.5
79%
53%
66%
Powyżej 8.5
57%
47%
52%
Powyżej 9.5
43%
27%
34%
Powyżej 10.5
14%
27%
21%
San Lorenzo

Statystyki San Lorenzo 2026 — Liga Profesional de Fútbol

San Lorenzo zajmuje obecnie 7th w Liga Profesional de Fútbol z 22 punktami w 16 meczach (5W 7D 4L). San Lorenzo strzelił 14 goli i stracił 14 — różnica bramek 0. Średnia 1.38 pkt na mecz plasuje zespół na 30th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy San Lorenzo na SmartBet.

Statystyki goli San Lorenzo 2026

San Lorenzo średnio strzela 0.72 i traci 0.93 gola na mecz. Over 2.5 pada w 17% meczów. BTTS w 28% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.07 straconych. Na wyjeździe: 0.47 strzelonych · 0.80 straconych.

Typy i value bety San Lorenzo 2026

SmartBet generuje typy San Lorenzo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (17%), BTTS (28%) oraz gol San Lorenzo (59%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 13%. Zobacz wszystkie typy Liga Profesional de Fútbol.

Statystyki BTTS i czystych kont San Lorenzo 2026

Obie drużyny strzeliły w 28% meczów San Lorenzo. Czyste konta w 48% spotkań (u siebie 57% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy San Lorenzo 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 45% meczów San Lorenzo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 10% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Liga Profesional de Fútbol.

Forma San Lorenzo 2026

Aktualna forma: WDDWL — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 3L w 8 meczach. Na wyjeździe: 2W 5D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Liga Profesional de Fútbol.

Najczęściej zadawane pytania - San Lorenzo 2026

Ile goli strzelił San Lorenzo w sezonie 2026?

San Lorenzo strzelił 14 goli w 16 meczach — średnio 0.88 na mecz. Stracił 14 (0.88 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Liga Profesional de Fútbol.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli San Lorenzo w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 17% meczów San Lorenzo — 5 z 29 spotkań w Liga Profesional de Fútbol. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy San Lorenzo gra następny mecz?

Następny mecz San Lorenzo to Estudiantes 18.10.2026 o 21:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze San Lorenzo i terminarz Liga Profesional de Fútbol.

Jaki jest wskaźnik BTTS San Lorenzo w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 28% meczów San Lorenzo (8 z 29 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Liga Profesional de Fútbol.

Jaki jest bilans San Lorenzo u siebie w sezonie 2026?

San Lorenzo wygrał 7 z 14 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 5. Średnio strzela 1.00 i traci 1.07 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze San Lorenzo?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz San Lorenzo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Liga Profesional de Fútbol

Go to Liga Profesional de Fútbol
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
161042+1434
2
16943+1231
3
12822+926
4
12642+822
5
12642+722
6
16862+1330
7
16925+1029
8
12732+724
9
12642+522
10
16853+429
11
12561+621
12
16772+628
13
16844+428
14
16754+426
15
12561+421
16
13643+122
17
12624+320
18
16754+426
19
12624+620
20
16664+424
21
16664+324
22
16826026
23
13544019
24
12624+320
25
16574022
26
12534+118
27
16574+422
28
12534-118
29
12534-418
30
16565+421
31
12453+217
32
16565+221
33
12426+214
34
12525+217
35
16637021
36
16565021
37
16475-319
38
16484+320
39
12426-614
40
12354014
41
12345-413
42
12417-413
43
16547-819
44
16619-719
45
16538-218
46
12255-311
47
12336-212
48
16376-516
49
16448-1016
50
12255-611
51
16358-514
52
12327-611
53
16088-138
54
12246-610
55
16367-1215
56
12228-78
57
12138-106
58
161213-195
59
12237-79
60
16187-711
Nadchodzące
18 paź
A
EstudiantesEstudiantes
24 paź
H
Newell's Old BoysNewell's Old Boys
31 paź
A
Vélez SarsfieldVélez Sarsfield
8 lis
H
PlatensePlatense

Informacje o San Lorenzo

Oficjalna nazwa klubu

San Lorenzo

Skrót

SLO

Kraj

Argentina

Aktualny trener

Rubén Darío Insúa

Rok założenia

1908

Stadion

Estadio Pedro Bidegaín

Adres stadionu

Avenida Perito Moreno y Avenida Varela 1437

Pojemność stadionu

39494

Mecze
Typy
Value Bets
Generator