Stroitel Kamensk-Shakht.

Stroitel Kamensk-Shakht. Statystyki 2024/2025 Russian Cup

L

Podsumowanie sezonu

2024/2025 • Russian Cup

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
5.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

2.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

2.00

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2024/2025 • Russian Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Stroitel Kamensk-Shakht. Attacking

2026/27

Legends

Stroitel Kamensk-Shakht.
League average

Stroitel Kamensk-Shakht. Defending

2026/27

Legends

Stroitel Kamensk-Shakht.
League average

Stroitel Kamensk-Shakht. — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Stroitel Kamensk-Shakht. — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
5.00
x

Śr. ligi 1.36

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
18 min
0 min
18 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Stroitel Kamensk-Shakht. strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Stroitel Kamensk-Shakht.

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.58

Bardzo zła

Stroitel Kamensk-Shakht.

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.29

Bardzo zła

Stroitel Kamensk-Shakht.

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.29

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Stroitel Kamensk-Shakht.

Śr. łączne kartki

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.92

Bardzo zła

Stroitel Kamensk-Shakht.

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Stroitel Kamensk-Shakht.

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Stroitel Kamensk-Shakht.

Śr. łączne strzały

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 12.60

Bardzo zła

Stroitel Kamensk-Shakht.

Śr. strzały celne

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.22

Dobra

Stroitel Kamensk-Shakht.

Śr. skuteczność strzałów

100%/ Mecz
x

Śr. ligi 49.37

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
100%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Stroitel Kamensk-Shakht.

Statystyki Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025 — Russian Cup

Stroitel Kamensk-Shakht. zajmuje obecnie {position}{suffix} w Russian Cup z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Stroitel Kamensk-Shakht. strzelił 2 goli i stracił 5 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Stroitel Kamensk-Shakht. na SmartBet.

Statystyki goli Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

Stroitel Kamensk-Shakht. średnio strzela 2.00 i traci 5.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 5.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

SmartBet generuje typy Stroitel Kamensk-Shakht. na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Stroitel Kamensk-Shakht. (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Russian Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Stroitel Kamensk-Shakht.. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Stroitel Kamensk-Shakht.. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Russian Cup.

Forma Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

Aktualna forma: L — 0W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Russian Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Stroitel Kamensk-Shakht. 2024/2025

Ile goli strzelił Stroitel Kamensk-Shakht. w sezonie 2024/2025?

Stroitel Kamensk-Shakht. strzelił 2 goli w 1 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 5 (5.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Russian Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Stroitel Kamensk-Shakht. w sezonie 2024/2025?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Stroitel Kamensk-Shakht. — 1 z 1 spotkań w Russian Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Stroitel Kamensk-Shakht. gra następny mecz?

Następny mecz Stroitel Kamensk-Shakht. to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Stroitel Kamensk-Shakht. i terminarz Russian Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Stroitel Kamensk-Shakht. w sezonie 2024/2025?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Stroitel Kamensk-Shakht. (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Russian Cup.

Jaki jest bilans Stroitel Kamensk-Shakht. u siebie w sezonie 2024/2025?

Stroitel Kamensk-Shakht. wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 5.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Stroitel Kamensk-Shakht.?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Stroitel Kamensk-Shakht. — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Russian Cup

Go to Russian Cup
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6600+1117
2
6501+614
3
6501+1015
4
6501+1116
5
6402+411
6
6303+39
7
6303+411
8
6303+39
9
620408
10
6303-39
11
6204-115
12
6303-68
13
6105-83
14
6105-64
15
6105-43
16
6105-142

Informacje o Stroitel Kamensk-Shakht.

Oficjalna nazwa klubu

Stroitel Kamensk-Shakht.

Skrót

Kraj

Russia

Aktualny trener

Aleksey Korobchenko

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator