
Następny mecz
Serie B
Empoli
23.10.2026

Vicenza
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Serie B
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
14%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
86%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
71%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
47%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
13.14
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
3.29
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
29%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
6.29
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.43
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Serie B
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Vicenza Attacking
2026/27
Legends
Vicenza Defending
2026/27
Legends
Vicenza — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Vicenza — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Vicenza strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.82

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.82
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.09

Kartki dla
Śr. ligi 2.05

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.05
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.70

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.60

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.05
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Vicenza 2026/2027 — Serie B
Vicenza zajmuje obecnie 17th w Serie B z 6 punktami w 7 meczach (1W 3D 3L). Vicenza strzelił 9 goli i stracił 15 — różnica bramek -6. Średnia 0.86 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Vicenza na SmartBet.
Statystyki goli Vicenza 2026/2027
Vicenza średnio strzela 1.29 i traci 2.14 gola na mecz. Over 2.5 pada w 86% meczów. BTTS w 71% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 2.25 straconych.
Typy i value bety Vicenza 2026/2027
SmartBet generuje typy Vicenza na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (86%), BTTS (71%) oraz gol Vicenza (71%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Serie B.
Statystyki BTTS i czystych kont Vicenza 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Vicenza. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Vicenza 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 71% meczów Vicenza. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 57% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 86%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Serie B.
Forma Vicenza 2026/2027
Aktualna forma: DDLLD — 0W 3D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Serie B.
Najczęściej zadawane pytania - Vicenza 2026/2027
Ile goli strzelił Vicenza w sezonie 2026/2027?
Vicenza strzelił 9 goli w 7 meczach — średnio 1.29 na mecz. Stracił 15 (2.14 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Serie B.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Vicenza w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 86% meczów Vicenza — 6 z 7 spotkań w Serie B. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Vicenza gra następny mecz?
Następny mecz Vicenza to Empoli 23.10.2026 o 18:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Vicenza i terminarz Serie B.
Jaki jest wskaźnik BTTS Vicenza w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Vicenza (5 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Serie B.
Jaki jest bilans Vicenza u siebie w sezonie 2026/2027?
Vicenza wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.33 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Vicenza?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Vicenza — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Serie B
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 6 | 1 | 0 | +9 | 19 | |
2 | 7 | 4 | 2 | 1 | +5 | 14 | |
3 | 7 | 4 | 1 | 2 | +4 | 13 | |
4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +6 | 12 | |
5 | 7 | 3 | 3 | 1 | +3 | 12 | |
6 | 7 | 3 | 2 | 2 | +3 | 11 | |
7 | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 | |
8 | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 10 | |
9 | 7 | 2 | 3 | 2 | +2 | 9 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | +2 | 8 | |
11 | 7 | 2 | 1 | 4 | -1 | 7 | |
12 | 6 | 1 | 4 | 1 | -1 | 7 | |
13 | 7 | 2 | 1 | 4 | -4 | 7 | |
14 | 7 | 2 | 1 | 4 | -4 | 7 | |
15 | 6 | 2 | 1 | 3 | -7 | 7 | |
16 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
17 | 7 | 1 | 3 | 3 | -6 | 6 | |
18 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 | 4 | |
19 | 7 | 1 | 1 | 5 | -6 | 4 | |
20 | 6 | 1 | 1 | 4 | -7 | 4 |
Informacje o Vicenza
Oficjalna nazwa klubu
Vicenza
Skrót
LRV
Kraj
Italy
Aktualny trener
Fabio Gallo
Rok założenia
1902
Stadion
Stadio Romeo Menti
Adres stadionu
Via Schio, 21
Pojemność stadionu
13173

















