
Następny mecz
Serie B
Catanzaro
24.10.2026

Ascoli
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Serie B
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
43%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
29%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
57%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
61%
Bardzo dobraCzyste konta
29% meczów
29%
ŚredniaStrzały
Na mecz
13.57
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
29%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
6.57
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.14
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Serie B
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Ascoli Attacking
2026/27
Legends
Ascoli Defending
2026/27
Legends
Ascoli — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Ascoli — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.37
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Ascoli strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.82

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.82
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.09

Kartki dla
Śr. ligi 2.05

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.05
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.70

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.60

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.05
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Ascoli 2026/2027 — Serie B
Ascoli zajmuje obecnie 5th w Serie B z 12 punktami w 7 meczach (3W 3D 1L). Ascoli strzelił 8 goli i stracił 5 — różnica bramek +3. Średnia 1.71 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ascoli na SmartBet.
Statystyki goli Ascoli 2026/2027
Ascoli średnio strzela 1.14 i traci 0.71 gola na mecz. Over 2.5 pada w 29% meczów. BTTS w 57% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.75 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 0.67 straconych.
Typy i value bety Ascoli 2026/2027
SmartBet generuje typy Ascoli na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (29%), BTTS (57%) oraz gol Ascoli (71%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Serie B.
Statystyki BTTS i czystych kont Ascoli 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Ascoli. Czyste konta w 29% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Ascoli 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 43% meczów Ascoli. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 14% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 43%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Serie B.
Forma Ascoli 2026/2027
Aktualna forma: WLWDD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Serie B.
Najczęściej zadawane pytania - Ascoli 2026/2027
Ile goli strzelił Ascoli w sezonie 2026/2027?
Ascoli strzelił 8 goli w 7 meczach — średnio 1.14 na mecz. Stracił 5 (0.71 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Serie B.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ascoli w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 29% meczów Ascoli — 2 z 7 spotkań w Serie B. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Ascoli gra następny mecz?
Następny mecz Ascoli to Catanzaro 24.10.2026 o 15:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ascoli i terminarz Serie B.
Jaki jest wskaźnik BTTS Ascoli w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Ascoli (4 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Serie B.
Jaki jest bilans Ascoli u siebie w sezonie 2026/2027?
Ascoli wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 1.50 i traci 0.75 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Ascoli?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ascoli — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Serie B
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 6 | 1 | 0 | +9 | 19 | |
2 | 7 | 4 | 2 | 1 | +5 | 14 | |
3 | 7 | 4 | 1 | 2 | +4 | 13 | |
4 | 6 | 3 | 3 | 0 | +6 | 12 | |
5 | 7 | 3 | 3 | 1 | +3 | 12 | |
6 | 7 | 3 | 2 | 2 | +3 | 11 | |
7 | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 | |
8 | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 10 | |
9 | 7 | 2 | 3 | 2 | +2 | 9 | |
10 | 7 | 2 | 2 | 3 | +2 | 8 | |
11 | 7 | 2 | 1 | 4 | -1 | 7 | |
12 | 6 | 1 | 4 | 1 | -1 | 7 | |
13 | 7 | 2 | 1 | 4 | -4 | 7 | |
14 | 7 | 2 | 1 | 4 | -4 | 7 | |
15 | 6 | 2 | 1 | 3 | -7 | 7 | |
16 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
17 | 7 | 1 | 3 | 3 | -6 | 6 | |
18 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 | 4 | |
19 | 7 | 1 | 1 | 5 | -6 | 4 | |
20 | 6 | 1 | 1 | 4 | -7 | 4 |
Informacje o Ascoli
Oficjalna nazwa klubu
Ascoli
Skrót
ASC
Kraj
Italy
Aktualny trener
Francesco Tomei
Rok założenia
1898
Stadion
Stadio Cino e Lillo Del Duca
Adres stadionu
Via delle Zeppelle, 1
Pojemność stadionu
12461
Inne drużyny Serie B
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















