Železničar Pančevo

Železničar Pančevo Statystyki 2026/2027 Europa Conference League

LL

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

4.00

Zła

Strzały celne

Na mecz

1.50

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

100%

Bardzo dobra

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

5.00

Bardzo dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • Europa Conference League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Železničar Pančevo Attacking

2026/27

Legends

Železničar Pančevo
League average

Železničar Pančevo Defending

2026/27

Legends

Železničar Pančevo
League average

Železničar Pančevo — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
0 min
0 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
100%
100%

Železničar Pančevo — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
23 min
36 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
100%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Železničar Pančevo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
50%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Železničar Pančevo

Śr. łączne rzuty rożne

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.66

Bardzo zła

Železničar Pančevo

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo zła

Železničar Pančevo

Rzuty rożne przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.83

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Železničar Pančevo

Śr. łączne kartki

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Bardzo dobra

Železničar Pančevo

Kartki dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo dobra

Železničar Pančevo

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
0%
100%
50%
Powyżej 6.5
0%
100%
50%

Statystyki strzałów

Železničar Pančevo

Śr. łączne strzały

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.69

Bardzo zła

Železničar Pančevo

Śr. strzały celne

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Bardzo zła

Železničar Pančevo

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Železničar Pančevo

Statystyki Železničar Pančevo 2026/2027 — Europa Conference League

Železničar Pančevo zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Železničar Pančevo strzelił 0 goli i stracił 5 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Železničar Pančevo na SmartBet.

Statystyki goli Železničar Pančevo 2026/2027

Železničar Pančevo średnio strzela 0.00 i traci 2.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 4.00 straconych.

Typy i value bety Železničar Pančevo 2026/2027

SmartBet generuje typy Železničar Pančevo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (0%) oraz gol Železničar Pančevo (0%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Železničar Pančevo 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Železničar Pančevo. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Železničar Pančevo 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Železničar Pančevo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Železničar Pančevo 2026/2027

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Železničar Pančevo 2026/2027

Ile goli strzelił Železničar Pančevo w sezonie 2026/2027?

Železničar Pančevo strzelił 0 goli w 2 meczach — średnio 0.00 na mecz. Stracił 5 (2.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Železničar Pančevo w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Železničar Pančevo — 1 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Železničar Pančevo gra następny mecz?

Następny mecz Železničar Pančevo to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Železničar Pančevo i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Železničar Pančevo w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Železničar Pančevo (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Železničar Pančevo u siebie w sezonie 2026/2027?

Železničar Pančevo wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Železničar Pančevo?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Železničar Pančevo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+43
2
1100+33
3
1100+23
4
1100+23
5
1100+23
6
1100+23
7
1100+13
8
1100+13
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
1100+13
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-10
30
1001-10
31
1001-20
32
1001-20
33
1001-20
34
1001-20
35
1001-30
36
1001-40

Informacje o Železničar Pančevo

Oficjalna nazwa klubu

Železničar Pančevo

Skrót

ZEL

Kraj

Serbia

Aktualny trener

Radomir Koković

Rok założenia

0

Stadion

Sportsko-Rekreativni Centar Mladost

Adres stadionu

Makedonska

Pojemność stadionu

1000

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator