30.08.2026

1 - 1

Zakończony
Hanyecz Bence
3.67
0.17

Statystyki meczu

Várda SEGyőri ETO
45%

Posiadanie piłki

55%
12

Strzały

7
x
x
3

Strzały celne

2
x
x
3

Stworzone duże szanse

1
x
x
8

Rzuty rożne

3
x
x
16

Faule

12
x
x
80%

Skuteczność podań

85%
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x

Wydarzenia meczu

Győri ETOVárda SE
2. połowa

84'

Jewison Bennette

82'

Marcell HuszárZeljko Gavric

82'

Nicolae RotaruNfansu Njie

73'

Norbert Urblík

70'

Bence BíróChristián Herc

70'

Anatoliy NuriyevÁkos Ésik

67'

Levente Szőr

66'

Jewison BennettePeter Agba

66'

Ádám DécsyBálint Selyem

59'

Jasmin MesanovicTonislav Yordanov

59'

Levente SzőrHianga'a Mbock

48'

Peter Agba
1. połowa

42'

Dominik Soltész

40'

Márton Szép

30'

1-1
Tibor LippaiDominik Soltész

28'

Márton SzépClaudiu Bumba

17'

0-1
Nfansu Njie

4'

Tibor LippaiNikola Radmanovac

Typy na Várda SE vs Győri ETO

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

75

Premium feature

Kursy-7.00% EV1.24

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Várda SE

Várda SE

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Győri ETO

Győri ETO

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Várda SE

Várda SE

Várda SE

4

Rozegrane mecze

Győri ETO

1

Wygrane VASE

1

Remisy

2

Wygrane ETO

Győri ETO

Győri ETO

Statystyki H2H

Śr. goli

2.25

4 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.25
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

4 meczów

Gospodarz2/4
x
Gość4/4
x

Ost. 5: 2/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Várda SE

Várda SE Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

4/4

Várda SE

Várda SE Poniżej 5.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

4/4

Várda SEGyőri ETO
Funkcja Premium

100%

4/4

Várda SEGyőri ETO
Funkcja Premium

100%

4/4

1.03

Kursy

Győri ETO
Funkcja Premium

100%

4/4

Widzisz 2 z 37 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Győri ETO i Várda SE strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Várda SE0.00Gole / Mecz
x

VASE U siebie

Győri ETO0.00Gole / Mecz
x

ETO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez VASE i ETO.

Gole stracone przez drużynę

Győri ETO i Várda SE tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Várda SE0.00Stracone / Mecz
x

VASE U siebie

Győri ETO0.00Stracone / Mecz
x

ETO Na wyjeździe

Stracone na mecz
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez VASE i ETO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Średnia
Powyżej 0.5
81%
100%
91%
Powyżej 1.5
61%
69%
65%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Várda SEGyőri ETO

Śr. łączne rzuty rożne

Várda SE

Várda SE - Rożne zdobyte

Győri ETO

Győri ETO - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Várda SEGyőri ETO

Śr. łączne kartki

Várda SE

Várda SE - Kartki zdobyte

Győri ETO

Győri ETO - Kartki zdobyte

Kartki
Várda SEVASE
Győri ETOETO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Várda SEGyőri ETO

Śr. łączne strzały

24.15/ Mecz
x

Śr. ligi 25.03

Średnia

Várda SE

Várda SE - Strzały celne

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Győri ETO

Győri ETO - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Várda SE vs Győri ETO Statystyki i H2H - NB I, 30 sierpnia 2026

Várda SE podejmuje Győri ETO w niedziela 30 sierpnia w rozgrywkach NB I. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Győri ETO zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Várda SE i Győri ETO zmierzyły się 4 razy: Várda SE wygrał 1, Győri ETO 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 25% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Várda SE a Győri ETO. Várda SE strzelają średnio 1.00 gola na mecz, a Győri ETO 2.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi NB I.

Várda SE vs Győri ETO mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Várda SE vs Győri ETO mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.25 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 25% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Várda SE strzelają średnio 1.00 gola i tracą 1.50 na mecz, a Győri ETO strzelają 2.10 i tracą 1.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Várda SE vs Győri ETO?

Várda SE i Győri ETO zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Várda SE wygrał 1, Győri ETO wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 25% spotkań H2H. Ostatni mecz: Várda SE 0-1 Győri ETO (16 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Várda SE vs Győri ETO?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (91%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (65%). Najlepszy typ na gole drużyny: Győri ETO powyżej 0.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi NB I.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12642+722
2
12705+221
3
11551+1020
4
12543+419
5
12534+318
6
12525+117
7
12444+316
8
11344-313
9
12417-613
10
12264-212
11
12336-912
12
12327-1011

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Várda SE Zwycięstwo

3.60

Győri ETO Zwycięstwo

2.05

Remis

3.68
91

Powyżej 0.5 Goli

1.03
65

Powyżej 1.5 Goli

1.21

Powyżej 2.5 Goli

1.68

Powyżej 3.5 Goli

2.70

Obie Drużyny Strzelą

1.61

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.43
Mecze
Typy
Value Bets
Generator