Győri ETO
NB INB I1st

Győri ETO Statystyki 2026/2027 NB I

DWWLW

Następny mecz

NB INB I
Nyíregyháza Spartacus

Nyíregyháza Spartacus

08.11.2026

Győri ETO

Győri ETO

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • NB I

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

58%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

17%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.83

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • NB I

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Győri ETO Attacking

2026/27

Legends

Győri ETO
League average

Győri ETO Defending

2026/27

Legends

Győri ETO
League average

Győri ETO — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
48 min
56 min
51 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
100%
83%
Powyżej 1.5 goli drużyny
57%
60%
58%
Powyżej 2.5 goli drużyny
43%
0%
25%
Bez gola
29%
0%
17%

Győri ETO — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
79 min
75 min
77 min
Powyżej 0.5 straconych
57%
100%
75%
Powyżej 1.5 straconych
43%
20%
33%
Powyżej 2.5 straconych
14%
0%
8%
Czyste konto
43%
0%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Győri ETO strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
19%
31 - 45 min
14%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
5%
76 - 90 min
43%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
71%
100%
83%
Powyżej 2.5
71%
60%
67%
Powyżej 3.5
43%
20%
33%
Powyżej 4.5
14%
0%
8%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
29%
100%
58%
Oba zespoły nie strzelą
71%
0%
42%

Statystyki rzutów rożnych

Győri ETO

Śr. łączne rzuty rożne

10.58/ Mecz
x

Śr. ligi 9.93

Średnia

Győri ETO

Rzuty rożne dla

3.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Győri ETO

Rzuty rożne przeciw

6.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
100%
92%
Powyżej 8.5
86%
80%
83%
Powyżej 9.5
57%
60%
58%
Powyżej 10.5
29%
60%
42%
Powyżej 11.5
29%
20%
25%
Powyżej 12.5
14%
20%
17%

Statystyki kartek

Győri ETO

Śr. łączne kartki

5.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.74

Bardzo dobra

Győri ETO

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 2.37

Średnia

Győri ETO

Kartki przeciw

3.42/ Mecz
x

Śr. ligi 2.37

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
86%
100%
92%
Powyżej 4.5
86%
100%
92%
Powyżej 5.5
71%
40%
58%
Powyżej 6.5
43%
0%
25%

Statystyki strzałów

Győri ETO

Śr. łączne strzały

27.25/ Mecz
x

Śr. ligi 25.03

Średnia

Győri ETO

Śr. strzały celne

10.42/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Győri ETO

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.71

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
80%
92%
Powyżej 7.5
86%
60%
75%
Powyżej 8.5
86%
40%
67%
Powyżej 9.5
86%
40%
67%
Powyżej 10.5
71%
20%
50%
Győri ETO

Statystyki Győri ETO 2026/2027 — NB I

Győri ETO zajmuje obecnie 1st w NB I z 22 punktami w 12 meczach (6W 4D 2L). Győri ETO strzelił 21 goli i stracił 14 — różnica bramek +7. Średnia 1.83 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Győri ETO na SmartBet.

Statystyki goli Győri ETO 2026/2027

Győri ETO średnio strzela 1.75 i traci 1.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 58% spotkań. U siebie: 1.86 strzelonych · 1.14 straconych. Na wyjeździe: 1.60 strzelonych · 1.20 straconych.

Typy i value bety Győri ETO 2026/2027

SmartBet generuje typy Győri ETO na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (58%) oraz gol Győri ETO (83%). Skuteczność u siebie: 57% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy NB I.

Statystyki BTTS i czystych kont Győri ETO 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 58% meczów Győri ETO. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 43% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Győri ETO 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Győri ETO. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 58%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy NB I.

Forma Győri ETO 2026/2027

Aktualna forma: WLWWD — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 2L w 7 meczach. Na wyjeździe: 2W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy NB I.

Najczęściej zadawane pytania - Győri ETO 2026/2027

Ile goli strzelił Győri ETO w sezonie 2026/2027?

Győri ETO strzelił 21 goli w 12 meczach — średnio 1.75 na mecz. Stracił 14 (1.17 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli NB I.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Győri ETO w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Győri ETO — 8 z 12 spotkań w NB I. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Győri ETO gra następny mecz?

Następny mecz Győri ETO to Nyíregyháza Spartacus 08.11.2026 o 12:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Győri ETO i terminarz NB I.

Jaki jest wskaźnik BTTS Győri ETO w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 58% meczów Győri ETO (7 z 12 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS NB I.

Jaki jest bilans Győri ETO u siebie w sezonie 2026/2027?

Győri ETO wygrał 4 z 7 meczów u siebie (57%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.86 i traci 1.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Győri ETO?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Győri ETO — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela NB I

Go to NB I
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
12642+722
2
12705+221
3
11551+1020
4
12543+419
5
12534+318
6
12525+117
7
12444+316
8
11344-313
9
12417-613
10
12264-212
11
12336-912
12
12327-1011
Nadchodzące
21 lis
A
FerencvárosiFerencvárosi
27 lis
H
DebrecenDebrecen
6 gru
A
Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE
12 gru
H
Várda SEVárda SE

Informacje o Győri ETO

Oficjalna nazwa klubu

Győri ETO

Skrót

ETO

Kraj

Hungary

Aktualny trener

Efraín Juárez Valdez

Rok założenia

1904

Stadion

ETO Park

Adres stadionu

Nagysándor József utca 31.

Pojemność stadionu

16000

Inne drużyny NB I

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator