Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Antalyaspor

Antalyaspor

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Bursaspor

Bursaspor

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Antalyaspor

Antalyaspor

Antalyaspor

5

Rozegrane mecze

Bursaspor

3

Wygrane ANT

0

Remisy

2

Wygrane BSA

Bursaspor

Bursaspor

Statystyki H2H

Śr. goli

2.40

5 meczów

Gospodarz1.20
x
Gość1.20
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

20%

5 meczów

Gospodarz3/5
x
Gość3/5
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

BSA i ANT strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Antalyaspor0.00Gole / Mecz
x

ANT U siebie

Bursaspor0.00Gole / Mecz
x

BSA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AntalyasporANT
BursasporBSA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ANT i BSA.

Gole stracone przez drużynę

BSA i ANT tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Antalyaspor0.00Stracone / Mecz
x

ANT U siebie

Bursaspor0.00Stracone / Mecz
x

BSA Na wyjeździe

Stracone na mecz
AntalyasporANT
BursasporBSA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ANT i BSA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AntalyasporANT
BursasporBSA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AntalyasporANT
BursasporBSA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AntalyasporBursaspor

Śr. łączne rzuty rożne

Antalyaspor

Antalyaspor - Rożne zdobyte

Bursaspor

Bursaspor - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AntalyasporANT
BursasporBSA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AntalyasporBursaspor

Śr. łączne kartki

Antalyaspor

Antalyaspor - Kartki zdobyte

Bursaspor

Bursaspor - Kartki zdobyte

Kartki
AntalyasporANT
BursasporBSA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AntalyasporBursaspor

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 23.83

Bardzo zła

Antalyaspor

Antalyaspor - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.83

Bardzo zła

Bursaspor

Bursaspor - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.83

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Antalyaspor vs Bursaspor — statystyki, typy i H2H — 1. Lig, 08 listopada 2026

Antalyaspor podejmuje Bursaspor w niedziela 8 listopada w rozgrywkach 1. Lig. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Bursaspor zdobyli 12 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Antalyaspor i Bursaspor zmierzyły się 5 razy: Antalyaspor wygrał 3, Bursaspor 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 20% spotkań między Antalyaspor a Bursaspor.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 1. Lig.

Antalyaspor vs Bursaspor mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Antalyaspor vs Bursaspor mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.40 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 20%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Antalyaspor strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Bursaspor strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Antalyaspor vs Bursaspor?

Antalyaspor i Bursaspor zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Antalyaspor wygrał 3, Bursaspor wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Antalyaspor 0-1 Bursaspor (10 maja 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Antalyaspor vs Bursaspor?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (80%). Najlepszy typ na gole drużyny: Bursaspor poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 1. Lig.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5311+410
2
4310+410
3
4301+49
4
4301+39
5
4220+58
6
5221+48
7
4220+48
8
5221+18
9
421107
10
5131+26
11
4202+16
12
5203-26
13
5122-45
14
4112-44
15
4031-13
16
5032-23
17
4031-23
18
4022-32
19
4022-42
20
5005-100
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator