Farul Constanța

Farul Constanța Statystyki 2025/2026 Superliga

WLWDD

Następny mecz

SuperligaSuperliga
Universitatea Craiova

Universitatea Craiova

Dzisiaj

Farul Constanța

Farul Constanța

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2025/2026 • Superliga

Gole strzelone

/ Mecz
1.21
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

28%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

44%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

59%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

14.56

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.28

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

28%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.74

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2025/2026 • Superliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Farul Constanța Attacking

2026/27

Legends

Farul Constanța
League average

Farul Constanța Defending

2026/27

Legends

Farul Constanța
League average

Farul Constanța — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.21
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
58 min
107 min
74 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
63%
72%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
21%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
10%
Bez gola
20%
37%
28%

Farul Constanța — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
78 min
68 min
73 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
84%
82%
Powyżej 1.5 straconych
25%
37%
31%
Powyżej 2.5 straconych
10%
11%
10%
Czyste konto
20%
16%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Farul Constanța strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
17%
31 - 45 min
21%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
23%
76 - 90 min
17%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
95%
95%
95%
Powyżej 1.5
80%
63%
72%
Powyżej 2.5
50%
37%
44%
Powyżej 3.5
25%
16%
21%
Powyżej 4.5
20%
5%
13%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
65%
53%
59%
Oba zespoły nie strzelą
35%
47%
41%

Statystyki rzutów rożnych

Farul Constanța

Śr. łączne rzuty rożne

10.28/ Mecz
x

Śr. ligi 9.68

Średnia

Farul Constanța

Rzuty rożne dla

5.74/ Mecz
x

Śr. ligi 4.84

Bardzo dobra

Farul Constanța

Rzuty rożne przeciw

4.54/ Mecz
x

Śr. ligi 4.84

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
70%
100%
85%
Powyżej 8.5
50%
89%
69%
Powyżej 9.5
40%
63%
51%
Powyżej 10.5
40%
53%
46%
Powyżej 11.5
35%
32%
33%
Powyżej 12.5
25%
26%
26%

Statystyki kartek

Farul Constanța

Śr. łączne kartki

3.97/ Mecz
x

Śr. ligi 4.11

Średnia

Farul Constanța

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Średnia

Farul Constanța

Kartki przeciw

1.97/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
85%
74%
79%
Powyżej 3.5
60%
47%
54%
Powyżej 4.5
30%
42%
36%
Powyżej 5.5
15%
32%
23%
Powyżej 6.5
5%
26%
15%

Statystyki strzałów

Farul Constanța

Śr. łączne strzały

28.74/ Mecz
x

Śr. ligi 26.19

Średnia

Farul Constanța

Śr. strzały celne

8.69/ Mecz
x

Śr. ligi 8.53

Średnia

Farul Constanța

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.57

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
58%
69%
Powyżej 7.5
80%
58%
69%
Powyżej 8.5
60%
53%
56%
Powyżej 9.5
40%
32%
36%
Powyżej 10.5
30%
26%
28%
Farul Constanța

Statystyki Farul Constanța 2025/2026 — Superliga

Farul Constanța zajmuje obecnie 7th w Superliga z 25 punktami w 9 meczach (1W 3D 5L). Farul Constanța strzelił 8 goli i stracił 11 — różnica bramek -3. Średnia 2.78 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Farul Constanța na SmartBet.

Statystyki goli Farul Constanța 2025/2026

Farul Constanța średnio strzela 1.21 i traci 1.23 gola na mecz. Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS w 59% spotkań. U siebie: 1.55 strzelonych · 1.15 straconych. Na wyjeździe: 0.84 strzelonych · 1.32 straconych.

Typy i value bety Farul Constanța 2025/2026

SmartBet generuje typy Farul Constanța na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (44%), BTTS (59%) oraz gol Farul Constanța (72%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 16%. Zobacz wszystkie typy Superliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Farul Constanța 2025/2026

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Farul Constanța. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 16%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Farul Constanța 2025/2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 74% meczów Farul Constanța. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Superliga.

Forma Farul Constanța 2025/2026

Aktualna forma: LDDLL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 3L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Superliga.

Najczęściej zadawane pytania - Farul Constanța 2025/2026

Ile goli strzelił Farul Constanța w sezonie 2025/2026?

Farul Constanța strzelił 8 goli w 9 meczach — średnio 0.89 na mecz. Stracił 11 (1.22 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Superliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Farul Constanța w sezonie 2025/2026?

Over 2.5 goli pada w 44% meczów Farul Constanța — 17 z 39 spotkań w Superliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Farul Constanța gra następny mecz?

Następny mecz Farul Constanța to Universitatea Craiova 18.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Farul Constanța i terminarz Superliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Farul Constanța w sezonie 2025/2026?

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Farul Constanța (23 z 39 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Superliga.

Jaki jest bilans Farul Constanța u siebie w sezonie 2025/2026?

Farul Constanța wygrał 8 z 20 meczów u siebie (40%), zremisował 5 i przegrał 7. Średnio strzela 1.55 i traci 1.15 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Farul Constanța?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Farul Constanța — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Superliga

Go to Superliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9522+739
2
10622+650
3
301794+2660
4
9423+437
5
10613+246
6
301686+1756
7
10442+143
8
9423+235
9
301668+2154
10
10343+139
11
9522+333
12
301587+953
13
10136-634
14
3014106+1452
15
9333-433
16
10145-432
17
3015510+950
18
9342+325
19
9135-325
20
3013710+846
21
9234-625
22
3011109-543
23
9234-222
24
3011910+842
25
3011811+741
26
9243-416
27
3010713+237
28
3071112-732
29
308814-2832
30
307419-1925
31
305817-2123
32
302622-4112
Nadchodzące
18 paź
A
Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
25 paź
H
OtelulOtelul
2 lis
A
VoluntariVoluntari
7 lis
H
Rapid BucurestiRapid Bucuresti
21 lis
H
Universitatea ClujUniversitatea Cluj

Informacje o Farul Constanța

Oficjalna nazwa klubu

Farul Constanța

Skrót

FACO

Kraj

Romania

Aktualny trener

Ioan Ovidiu Sabău

Rok założenia

2016

Stadion

Stadionul Farul

Adres stadionu

Strada Primăverii, nr. 10

Pojemność stadionu

15500

Inne drużyny Superliga

Statystyki, typy i mecze · 2025/2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator