24.10.2019

5 - 0

Zakończony
Grêmio
Grêmio
WWDLL
Patricio Loustau
5.11
0.27

Statystyki meczu

FlamengoGrêmio
56%

Posiadanie piłki

44%
18

Strzały

7
x
x
10

Strzały celne

1
x
x
3

Rzuty rożne

5
x
x
10

Faule

20
x
x
3

Spalone

2
x
x
82%

Skuteczność podań

76%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Flamengo

Flamengo

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Grêmio

Grêmio

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

GRE i FLA strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Flamengo0.00Gole / Mecz
x

FLA U siebie

Grêmio0.00Gole / Mecz
x

GRE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FLA i GRE.

Gole stracone przez drużynę

GRE i FLA tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Flamengo0.00Stracone / Mecz
x

FLA U siebie

Grêmio0.00Stracone / Mecz
x

GRE Na wyjeździe

Stracone na mecz
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FLA i GRE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FlamengoGrêmio

Śr. łączne rzuty rożne

Flamengo

Flamengo - Rożne zdobyte

Grêmio

Grêmio - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FlamengoGrêmio

Śr. łączne kartki

Flamengo

Flamengo - Kartki zdobyte

Grêmio

Grêmio - Kartki zdobyte

Kartki
FlamengoFLA
GrêmioGRE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FlamengoGrêmio

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.99

Bardzo zła

Flamengo

Flamengo - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.29

Bardzo zła

Grêmio

Grêmio - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.29

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Flamengo vs Grêmio — statystyki, typy i H2H — Copa Libertadores, 24 października 2019

Flamengo podejmuje Grêmio w czwartek 24 października w rozgrywkach Copa Libertadores. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Grêmio zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 25 spotkaniach Flamengo i Grêmio zmierzyły się 25 razy: Flamengo wygrał 14, Grêmio 6, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Flamengo a Grêmio.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Copa Libertadores.

Flamengo vs Grêmio mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Flamengo vs Grêmio mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.68 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Flamengo strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Grêmio strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Flamengo vs Grêmio?

Flamengo i Grêmio zmierzyły się 25 razy we wszystkich rozgrywkach. Flamengo wygrał 14, Grêmio wygrał 6, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Grêmio 1-1 Flamengo (03 października 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Flamengo vs Grêmio?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Flamengo powyżej 0.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Copa Libertadores.

Copa Libertadores

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6231+29
2
6420+514
3
6321+511
4
6501+915
5
6312+610
6
6501+1215
7
6402+412
8
6411+313
9
6303+59
10
6312+410
11
6240+510
12
6231+39
13
6231+19
14
6312+210
15
6312+210
16
6411+513
17
6213-37
18
6312+410
19
6213-77
20
6204-46
21
6123-65
22
621307
23
6222-18
24
6213-47
25
6114-124
26
6114-44
27
6123-45
28
6123-95
29
6105-73
30
6105-43
31
6015-101
32
6132-26
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator