Grêmio
WWDLL
Grêmio
03.10.2019

1 - 1

Zakończony
Néstor Fabián Pitana
4.9
0.13

Statystyki meczu

GrêmioFlamengo
42%

Posiadanie piłki

58%
10

Strzały

10
x
x
3

Strzały celne

2
x
x
5

Rzuty rożne

4
x
x
19

Faule

13
x
x
1

Spalone

2
x
x
75%

Skuteczność podań

84%
x
x
3

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Grêmio

Grêmio

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Flamengo

Flamengo

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

FLA i GRE strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Grêmio0.00Gole / Mecz
x

GRE U siebie

Flamengo0.00Gole / Mecz
x

FLA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRE i FLA.

Gole stracone przez drużynę

FLA i GRE tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Grêmio0.00Stracone / Mecz
x

GRE U siebie

Flamengo0.00Stracone / Mecz
x

FLA Na wyjeździe

Stracone na mecz
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRE i FLA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

GrêmioFlamengo

Śr. łączne rzuty rożne

Grêmio

Grêmio - Rożne zdobyte

Flamengo

Flamengo - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GrêmioFlamengo

Śr. łączne kartki

Grêmio

Grêmio - Kartki zdobyte

Flamengo

Flamengo - Kartki zdobyte

Kartki
GrêmioGRE
FlamengoFLA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GrêmioFlamengo

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.99

Bardzo zła

Grêmio

Grêmio - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.29

Bardzo zła

Flamengo

Flamengo - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.29

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Grêmio vs Flamengo — statystyki, typy i H2H — Copa Libertadores, 03 października 2019

Grêmio podejmuje Flamengo w czwartek 3 października w rozgrywkach Copa Libertadores. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Flamengo zdobyli 12 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 25 spotkaniach Grêmio i Flamengo zmierzyły się 25 razy: Grêmio wygrał 6, Flamengo 14, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Grêmio a Flamengo.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Copa Libertadores.

Grêmio vs Flamengo mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Grêmio vs Flamengo mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.68 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Grêmio strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Flamengo strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Grêmio vs Flamengo?

Grêmio i Flamengo zmierzyły się 25 razy we wszystkich rozgrywkach. Grêmio wygrał 6, Flamengo wygrał 14, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Flamengo 3-1 Grêmio (10 sierpnia 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Grêmio vs Flamengo?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Flamengo powyżej 0.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Copa Libertadores.

Copa Libertadores

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6231+29
2
6420+514
3
6321+511
4
6501+915
5
6312+610
6
6501+1215
7
6402+412
8
6411+313
9
6303+59
10
6312+410
11
6240+510
12
6231+39
13
6231+19
14
6312+210
15
6312+210
16
6411+513
17
6213-37
18
6312+410
19
6213-77
20
6204-46
21
6123-65
22
621307
23
6222-18
24
6213-47
25
6114-124
26
6114-44
27
6123-45
28
6123-95
29
6105-73
30
6105-43
31
6015-101
32
6132-26
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator