Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Petrolul 52

Petrolul 52

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Argeş

Argeş

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Petrolul 52

Petrolul 52

Petrolul 52

6

Rozegrane mecze

Argeş

4

Wygrane PET

0

Remisy

2

Wygrane Arg

Argeş

Argeş

Statystyki H2H

Śr. goli

1.83

6 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość0.83
x

Trend z ostatnich 5

-0.0 Spadek

BTTS

17%

6 meczów

Gospodarz4/6
x
Gość3/6
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Arg i PET strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Petrolul 520.00Gole / Mecz
x

PET U siebie

Argeş0.00Gole / Mecz
x

Arg Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PET i Arg.

Gole stracone przez drużynę

Arg i PET tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Petrolul 520.00Stracone / Mecz
x

PET U siebie

Argeş0.00Stracone / Mecz
x

Arg Na wyjeździe

Stracone na mecz
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PET i Arg.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Petrolul 52Argeş

Śr. łączne rzuty rożne

Petrolul 52

Petrolul 52 - Rożne zdobyte

Argeş

Argeş - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Petrolul 52Argeş

Śr. łączne kartki

Petrolul 52

Petrolul 52 - Kartki zdobyte

Argeş

Argeş - Kartki zdobyte

Kartki
Petrolul 52PET
ArgeşArg
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Petrolul 52Argeş

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.84

Bardzo zła

Petrolul 52

Petrolul 52 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Argeş

Argeş - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Petrolul 52 vs Argeş — statystyki, typy i H2H — Superliga, 28 listopada 2026

Petrolul 52 podejmuje Argeş w sobota 28 listopada w rozgrywkach Superliga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Argeş zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 6 spotkaniach Petrolul 52 i Argeş zmierzyły się 6 razy: Petrolul 52 wygrał 4, Argeş 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 33% ich meczów, a BTTS w 17% spotkań między Petrolul 52 a Argeş.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Superliga.

Petrolul 52 vs Argeş mają niski potencjał strzelecki?

Petrolul 52 vs Argeş mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.83 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 33% meczów, a BTTS w 17%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Petrolul 52 strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Argeş strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Petrolul 52 vs Argeş?

Petrolul 52 i Argeş zmierzyły się 6 razy we wszystkich rozgrywkach. Petrolul 52 wygrał 4, Argeş wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 33% spotkań H2H. Ostatni mecz: Argeş 1-0 Petrolul 52 (24 lipca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Petrolul 52 vs Argeş?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Argeş poniżej 1.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Superliga.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7421+914
2
7331+412
3
7403-312
4
7322+511
5
7322+211
6
7241+210
7
7241+110
8
7241+110
9
7241+410
10
7313-110
11
6303+19
12
630309
13
7142-17
14
7133-46
15
7124-115
16
7016-91
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator