Atlético Palmaflor

Atlético Palmaflor Statystyki 2021 Copa Sudamericana

LLL

Podsumowanie sezonu

2021 • Copa Sudamericana

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

20.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

8.50

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.50

Średnia

Statystyki drużyny

2021 • Copa Sudamericana

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Atlético Palmaflor Attacking

2026/27

Legends

Atlético Palmaflor
League average

Atlético Palmaflor Defending

2026/27

Legends

Atlético Palmaflor
League average

Atlético Palmaflor — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Atlético Palmaflor — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Atlético Palmaflor strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
50%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Atlético Palmaflor

Śr. łączne rzuty rożne

16.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.32

Bardzo dobra

Atlético Palmaflor

Rzuty rożne dla

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.66

Bardzo dobra

Atlético Palmaflor

Rzuty rożne przeciw

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.66

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Powyżej 11.5
100%
100%
100%
Powyżej 12.5
100%
100%
100%

Statystyki kartek

Atlético Palmaflor

Śr. łączne kartki

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.84

Bardzo dobra

Atlético Palmaflor

Kartki dla

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.92

Zła

Atlético Palmaflor

Kartki przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.92

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
Powyżej 5.5
100%
0%
50%
Powyżej 6.5
100%
0%
50%

Statystyki strzałów

Atlético Palmaflor

Śr. łączne strzały

30.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.15

Bardzo dobra

Atlético Palmaflor

Śr. strzały celne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.18

Zła

Atlético Palmaflor

Śr. skuteczność strzałów

27%/ Mecz
x

Śr. ligi 36.50

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Atlético Palmaflor

Statystyki Atlético Palmaflor 2021 — Copa Sudamericana

Atlético Palmaflor zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Sudamericana z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Atlético Palmaflor strzelił 2 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Atlético Palmaflor na SmartBet.

Statystyki goli Atlético Palmaflor 2021

Atlético Palmaflor średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Atlético Palmaflor 2021

SmartBet generuje typy Atlético Palmaflor na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Atlético Palmaflor (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Copa Sudamericana.

Statystyki BTTS i czystych kont Atlético Palmaflor 2021

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Atlético Palmaflor. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Atlético Palmaflor 2021

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Atlético Palmaflor. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Sudamericana.

Forma Atlético Palmaflor 2021

Aktualna forma: LLL — 0W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Sudamericana.

Najczęściej zadawane pytania - Atlético Palmaflor 2021

Ile goli strzelił Atlético Palmaflor w sezonie 2021?

Atlético Palmaflor strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Sudamericana.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Atlético Palmaflor w sezonie 2021?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Atlético Palmaflor — 2 z 2 spotkań w Copa Sudamericana. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Atlético Palmaflor gra następny mecz?

Następny mecz Atlético Palmaflor to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Atlético Palmaflor i terminarz Copa Sudamericana.

Jaki jest wskaźnik BTTS Atlético Palmaflor w sezonie 2021?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Atlético Palmaflor (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Sudamericana.

Jaki jest bilans Atlético Palmaflor u siebie w sezonie 2021?

Atlético Palmaflor wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Atlético Palmaflor?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Atlético Palmaflor — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Copa Sudamericana

Go to Copa Sudamericana
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6501+715
2
6411+1213
3
6411+513
4
6321+511
5
6510+1616
6
6402+112
7
6420+614
8
6321+711
9
6240+210
10
6231+39
11
6312+110
12
6222-68
13
6321+811
14
6312+210
15
6312+610
16
6312+210
17
6312-410
18
6213+17
19
6222+38
20
6132-36
21
6204-46
22
6213-37
23
6222+28
24
622208
25
6114-54
26
6006-170
27
6015-71
28
6015-141
29
6132-26
30
6123-55
31
6015-151
32
6033-43

Informacje o Atlético Palmaflor

Oficjalna nazwa klubu

Atlético Palmaflor

Skrót

Kraj

Bolivia

Aktualny trener

Claudio Brizuela

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny Copa Sudamericana

Statystyki, typy i mecze · 2021

Mecze
Typy
Value Bets
Generator