Ceramica Cleopatra

Ceramica Cleopatra Statystyki 2026/2027 Premier League

WWLWW

Następny mecz

Premier LeaguePremier League
ENPPI

ENPPI

25.11.2026

Ceramica Cleopatra

Ceramica Cleopatra

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Premier League

Gole strzelone

/ Mecz
1.88
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.16

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

75%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

60%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

11.75

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.88

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.63

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Premier League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ceramica Cleopatra Attacking

2026/27

Legends

Ceramica Cleopatra
League average

Ceramica Cleopatra Defending

2026/27

Legends

Ceramica Cleopatra
League average

Ceramica Cleopatra — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.88
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
50 min
45 min
48 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
67%
75%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
33%
13%
Bez gola
0%
0%
0%

Ceramica Cleopatra — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.16

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
150 min
54 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
40%
67%
50%
Powyżej 1.5 straconych
20%
33%
25%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
13%
Czyste konto
60%
33%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ceramica Cleopatra strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
20%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
7%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
40%
67%
50%
Powyżej 3.5
0%
67%
25%
Powyżej 4.5
0%
33%
13%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
67%
50%
Oba zespoły nie strzelą
60%
33%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Ceramica Cleopatra

Śr. łączne rzuty rożne

7.25/ Mecz
x

Śr. ligi 9.14

Bardzo zła

Ceramica Cleopatra

Rzuty rożne dla

3.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Ceramica Cleopatra

Rzuty rożne przeciw

3.38/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
33%
50%
Powyżej 8.5
20%
0%
13%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ceramica Cleopatra

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.35

Bardzo dobra

Ceramica Cleopatra

Kartki dla

1.63/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Średnia

Ceramica Cleopatra

Kartki przeciw

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
80%
67%
75%
Powyżej 4.5
20%
33%
25%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Ceramica Cleopatra

Śr. łączne strzały

23.88/ Mecz
x

Śr. ligi 24.66

Średnia

Ceramica Cleopatra

Śr. strzały celne

8.38/ Mecz
x

Śr. ligi 7.64

Średnia

Ceramica Cleopatra

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.98

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
67%
63%
Powyżej 7.5
60%
67%
63%
Powyżej 8.5
40%
67%
50%
Powyżej 9.5
20%
67%
38%
Powyżej 10.5
20%
67%
38%
Ceramica Cleopatra

Statystyki Ceramica Cleopatra 2026/2027 — Premier League

Ceramica Cleopatra zajmuje obecnie 4th w Premier League z 18 punktami w 8 meczach (6W 0D 2L). Ceramica Cleopatra strzelił 15 goli i stracił 8 — różnica bramek +7. Średnia 2.25 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ceramica Cleopatra na SmartBet.

Statystyki goli Ceramica Cleopatra 2026/2027

Ceramica Cleopatra średnio strzela 1.88 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.80 strzelonych · 0.60 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Ceramica Cleopatra 2026/2027

SmartBet generuje typy Ceramica Cleopatra na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Ceramica Cleopatra (100%). Skuteczność u siebie: 80% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy Premier League.

Statystyki BTTS i czystych kont Ceramica Cleopatra 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Ceramica Cleopatra. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ceramica Cleopatra 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów Ceramica Cleopatra. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 13% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 63%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.

Forma Ceramica Cleopatra 2026/2027

Aktualna forma: WWLWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.

Najczęściej zadawane pytania - Ceramica Cleopatra 2026/2027

Ile goli strzelił Ceramica Cleopatra w sezonie 2026/2027?

Ceramica Cleopatra strzelił 15 goli w 8 meczach — średnio 1.88 na mecz. Stracił 8 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ceramica Cleopatra w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Ceramica Cleopatra — 4 z 8 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ceramica Cleopatra gra następny mecz?

Następny mecz Ceramica Cleopatra to ENPPI 25.11.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ceramica Cleopatra i terminarz Premier League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ceramica Cleopatra w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Ceramica Cleopatra (4 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.

Jaki jest bilans Ceramica Cleopatra u siebie w sezonie 2026/2027?

Ceramica Cleopatra wygrał 4 z 5 meczów u siebie (80%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.80 i traci 0.60 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ceramica Cleopatra?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ceramica Cleopatra — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier League

Go to Premier League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8800+1524
2
8620+920
3
8611+719
4
8602+718
5
8422+314
6
8413+213
7
8323+311
8
8323-111
9
8323011
10
8323011
11
8233-29
12
8233-29
13
8152-28
14
8224-68
15
8143-27
16
8215-77
17
8215-57
18
8134-46
19
8116-94
20
8035-63
Nadchodzące
25 lis
A
ENPPIENPPI
15 gru
A
Wadi DeglaWadi Degla
24 gru
H
Al AhlyAl Ahly
29 gru
A
El GeishEl Geish

Informacje o Ceramica Cleopatra

Oficjalna nazwa klubu

Ceramica Cleopatra

Skrót

Kraj

Egypt

Aktualny trener

Ali Maher

Rok założenia

Stadion

New Suez Stadium

Adres stadionu

Hurgada - El Ismaeilia Highway, Al-Galaa Street

Pojemność stadionu

27000

Inne drużyny Premier League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator