
Następny mecz
Premier League
El Gounah
23.11.2026

Zamalek
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Premier League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.16
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.16
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
25%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
63%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
48%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
11.50
DobraStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
38%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Premier League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
El Gounah Attacking
2026/27
Legends
El Gounah Defending
2026/27
Legends
El Gounah — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.16
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
El Gounah — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.16
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy El Gounah strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.14

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.57

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.57
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.35

Kartki dla
Śr. ligi 1.68

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.68
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 24.66

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.64

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.98
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki El Gounah 2026/2027 — Premier League
El Gounah zajmuje obecnie 20th w Premier League z 3 punktami w 8 meczach (0W 3D 5L). El Gounah strzelił 5 goli i stracił 11 — różnica bramek -6. Średnia 0.38 pkt na mecz plasuje zespół na 20th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy El Gounah na SmartBet.
Statystyki goli El Gounah 2026/2027
El Gounah średnio strzela 0.63 i traci 1.38 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.75 strzelonych · 1.25 straconych.
Typy i value bety El Gounah 2026/2027
SmartBet generuje typy El Gounah na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (63%) oraz gol El Gounah (63%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Premier League.
Statystyki BTTS i czystych kont El Gounah 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów El Gounah. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy El Gounah 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów El Gounah. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.
Forma El Gounah 2026/2027
Aktualna forma: LLLLD — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.
Najczęściej zadawane pytania - El Gounah 2026/2027
Ile goli strzelił El Gounah w sezonie 2026/2027?
El Gounah strzelił 5 goli w 8 meczach — średnio 0.63 na mecz. Stracił 11 (1.38 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli El Gounah w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 25% meczów El Gounah — 2 z 8 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy El Gounah gra następny mecz?
Następny mecz El Gounah to Zamalek 23.11.2026 o 15:00 (El-Gouna Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze El Gounah i terminarz Premier League.
Jaki jest wskaźnik BTTS El Gounah w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 63% meczów El Gounah (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.
Jaki jest bilans El Gounah u siebie w sezonie 2026/2027?
El Gounah wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 0.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze El Gounah?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz El Gounah — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +15 | 24 | |
2 | 8 | 6 | 2 | 0 | +9 | 20 | |
3 | 8 | 6 | 1 | 1 | +7 | 19 | |
4 | 8 | 6 | 0 | 2 | +7 | 18 | |
5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +3 | 14 | |
6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
7 | 8 | 3 | 2 | 3 | +3 | 11 | |
8 | 8 | 3 | 2 | 3 | -1 | 11 | |
9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -2 | 9 | |
12 | 8 | 2 | 3 | 3 | -2 | 9 | |
13 | 8 | 1 | 5 | 2 | -2 | 8 | |
14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -6 | 8 | |
15 | 8 | 1 | 4 | 3 | -2 | 7 | |
16 | 8 | 2 | 1 | 5 | -7 | 7 | |
17 | 8 | 2 | 1 | 5 | -5 | 7 | |
18 | 8 | 1 | 3 | 4 | -4 | 6 | |
19 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 | |
20 | 8 | 0 | 3 | 5 | -6 | 3 |
Informacje o El Gounah
Oficjalna nazwa klubu
El Gounah
Skrót
Kraj
Egypt
Aktualny trener
Alaa Abdel Aal
Rok założenia
2003
Stadion
El-Gouna Stadium
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
12000
Inne drużyny Premier League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















