Zamalek

Zamalek Statystyki 2026/2027 Premier League

WWWWL

Następny mecz

Premier LeaguePremier League
El Gounah

El Gounah

23.11.2026

Zamalek

Zamalek

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Premier League

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

75%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

38%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

25%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

63% meczów

63%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

11.13

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.13

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.75

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.88

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Premier League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Zamalek Attacking

2026/27

Legends

Zamalek
League average

Zamalek Defending

2026/27

Legends

Zamalek
League average

Zamalek — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
75 min
54 min
65 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
100%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
33%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
33%
13%
Bez gola
40%
0%
25%

Zamalek — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.16

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
0%
38%
Powyżej 1.5 straconych
20%
0%
13%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
40%
100%
63%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Zamalek strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
9%
46 - 60 min
18%
61 - 75 min
9%
76 - 90 min
45%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
80%
100%
88%
Powyżej 1.5
80%
33%
63%
Powyżej 2.5
40%
33%
38%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
0%
25%
Oba zespoły nie strzelą
60%
100%
75%

Statystyki rzutów rożnych

Zamalek

Śr. łączne rzuty rożne

8.63/ Mecz
x

Śr. ligi 9.14

Średnia

Zamalek

Rzuty rożne dla

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Bardzo zła

Zamalek

Rzuty rożne przeciw

4.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.57

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
33%
50%
Powyżej 8.5
60%
33%
50%
Powyżej 9.5
60%
33%
50%
Powyżej 10.5
40%
0%
25%
Powyżej 11.5
40%
0%
25%
Powyżej 12.5
20%
0%
13%

Statystyki kartek

Zamalek

Śr. łączne kartki

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 3.35

Dobra

Zamalek

Kartki dla

1.88/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Dobra

Zamalek

Kartki przeciw

1.88/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
60%
100%
75%
Powyżej 3.5
40%
67%
50%
Powyżej 4.5
20%
67%
38%
Powyżej 5.5
0%
33%
13%
Powyżej 6.5
0%
33%
13%

Statystyki strzałów

Zamalek

Śr. łączne strzały

26.13/ Mecz
x

Śr. ligi 24.66

Średnia

Zamalek

Śr. strzały celne

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 7.64

Średnia

Zamalek

Śr. skuteczność strzałów

29%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.98

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
67%
63%
Powyżej 7.5
60%
67%
63%
Powyżej 8.5
60%
0%
38%
Powyżej 9.5
40%
0%
25%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Zamalek

Statystyki Zamalek 2026/2027 — Premier League

Zamalek zajmuje obecnie 3rd w Premier League z 19 punktami w 8 meczach (6W 1D 1L). Zamalek strzelił 11 goli i stracił 4 — różnica bramek +7. Średnia 2.38 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Zamalek na SmartBet.

Statystyki goli Zamalek 2026/2027

Zamalek średnio strzela 1.38 i traci 0.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 1.20 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Zamalek 2026/2027

SmartBet generuje typy Zamalek na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (38%), BTTS (25%) oraz gol Zamalek (75%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Premier League.

Statystyki BTTS i czystych kont Zamalek 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Zamalek. Czyste konta w 63% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Zamalek 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Zamalek. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 38%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.

Forma Zamalek 2026/2027

Aktualna forma: WWLWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.

Najczęściej zadawane pytania - Zamalek 2026/2027

Ile goli strzelił Zamalek w sezonie 2026/2027?

Zamalek strzelił 11 goli w 8 meczach — średnio 1.38 na mecz. Stracił 4 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Zamalek w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 38% meczów Zamalek — 3 z 8 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Zamalek gra następny mecz?

Następny mecz Zamalek to El Gounah 23.11.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Zamalek i terminarz Premier League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Zamalek w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Zamalek (2 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.

Jaki jest bilans Zamalek u siebie w sezonie 2026/2027?

Zamalek wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.20 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Zamalek?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Zamalek — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier League

Go to Premier League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8800+1524
2
8620+920
3
8611+719
4
8602+718
5
8422+314
6
8413+213
7
8323+311
8
8323-111
9
8323011
10
8323011
11
8233-29
12
8233-29
13
8152-28
14
8224-68
15
8143-27
16
8215-77
17
8215-57
18
8134-46
19
8116-94
20
8035-63
Nadchodzące
23 lis
A
El GounahEl Gounah
27 lis
H
Club AfricainClub Africain
4 gru
A
MC AlgerMC Alger
9 gru
H
Al MasryAl Masry
14 gru
A
SmouhaSmouha

Informacje o Zamalek

Oficjalna nazwa klubu

Zamalek

Skrót

Kraj

Egypt

Aktualny trener

Motamed Gamal

Rok założenia

1911

Stadion

Cairo International Stadium

Adres stadionu

Al-Istad Al-Bahary Street, Nasr City

Pojemność stadionu

75000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator